Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnak az emberek csevegn...

Hogy tudnak az emberek csevegni? Gyakran a semmiről?

Figyelt kérdés
És én miért nem tudok? Gyakran állok egy társaságban akik nagyban beszélgetnek, nevetgélnek, és mindezt olyan lazán. Nincs benne semmi erőltetett. És aztán egyszer csak megszólal az egyik hogy "te olyan csendben vagy". Jaaajh -.- ezt már úgy unom. De persze sosem tudok felelni a kérdésre, mert nem tudom miért vagyok olyan csendben. Egyszerűen nekem nincs mit mondanom. Én nem tudok hozzászólni a dolgokhoz. Miért van ez? Mit csinaljak? A többiek hogy csinálják? :S
2016. márc. 7. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Na látod, ezt én sem tudom. Velem is ez a helyzet.
2016. márc. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Idojaras. Munkarol caaladrol kerdezgesd
2016. máj. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Kb mindenki ezzel csesztet. Aztán elkürtölnek idiótának :'D
2016. máj. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Igazából ez társaság függő szerintem... Egy olyan közegben, ahol az embereket kevésbé ismerem és beszélgetni sem igazán szoktunk, ott általában csak csendben figyelek.. ._.

Viszont a riba.ncaim (legjobb barátnők) körében meg nem tudnak lelőni (vagyis letudnanak... De nem érdemes :v)

Meg természetesen azért nem árt ha mindketten erdeklodtok egy kicsit a téma iránt... Mert mondjuk, ha engem politikáról kérdeznek, én már ott sem vagyok xd meg... Az időjárás a beszélgetés legalja ._.

-szép az időnk, nem?

- Nem.

-ohh... Tényleg..

-hmmm...

- "hmmm" neked is

2016. máj. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg más az érdeklődési köröd mint nekik és az is lehet hogy nagyobb inteligenciával rendelkezel és nem ragatsz le ezekn3l a piti beszélgetéseknél. Sose baj :) Én pont a magadfajta emberekkel találom meg a hangot
2016. máj. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet én sem tudtam egy ideig, de már megtanultam.

Össze vissza kell beszélni random dolgokról, azt bírják.

2016. máj. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Miért vagy közöttük, ha nincs mit szólnod hozzájuk? Én ott szoktam hagyni az olyan társaságot, akiknek nincs kedvemre való témája. Gondolom introvertáltként jól elvagy magadban is. Akkor?


Ha nincs menekvés, mert mondjuk vmiért ott kell maradnom, és jönnek azzal hogy csendben vagyok, ilyeneket szoktam:


- Nagyon csendben vagy.

- Ja.

- Mindig ilyen csendes vagy?

- Általában.


Nem túl stílusos, nem is túl frappáns, de kit érdekel? Nem az az életcélom, hogy az extrovertáltakat szórakoztassam.

2016. jún. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Velem az a helyzet, hogy tudok csevegni,de nem túl sokáig ésészre lehet venni rajtam,hogy csak nem akarok bunkó lenni. Hamar megunom a felesleges csacsogást. És kifejezetten idegesít, ha valaki feltűnésiviszketegségből nyomja a semmiről a dumáját,hogy szerepeljen.


Az a baj,hogy a barátaimat is kiszortíroztam kb 1 éve. 2-3embermaradt, akikkel értelmes beszélgetést lehet folyatatni, és abszolut nincsenek olyan új emberek a környezetembe akikkel lehetne másról is beszélni a cipőkön, a fogyitippeken, a sminkeken meg a felszínes baromságokon kívűl. Már rágóta vágyom egy értelmes, eszmecserére, egy minőségi, gondolkodó ember véleményére. Szeretnék politikáról, gazdasági helyzetről és világbékéről konzultálni új emberekkel.

Sajnos mindhiába :)


23/L

2016. jún. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)


Hát ez az hogyha megpróbálok beszélgetni, akkor olyan rémunalmas ERŐLTETETT témák jutnak eszembe mint az időjárás... :/


Nem tagadom, van olyan ember akivel el tudok beszélgetni, mert hasonló az érdeklődési körünk és hát...öö..normális.xd


Csak én szeretnék mindenkivel jóban lenni, mindenkivel beszélgetni, mindenkivel összebarátkozni,nem így hogy van 2-3 ember maximum akivel nyílt tudok lenni, máshol meg olyan vagyok mint egy kuka...

2016. jún. 1. 22:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Előbb magaddal légy jóban. Az meg ott kezdődik, hogy magadnak akarsz megfelelni, és csak azután másoknak. Szerintem.
2016. jún. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!