Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy másoknak...

Miért van az, hogy másoknak könnyedén adok tanácsokat, amiktől sokkal jobban lesznek, míg magamnak a gondjain nem tudok segíteni?

Figyelt kérdés
Olyan emberekkel beszélgetek néha, akik hasonló cipőben járnak, tudom a megoldást, el is mondom nekik, és nekem is ugyanezt kéne, de nem megy. Miért nem tudom ÉN magam a saját tanácsaim megfogadni?
2016. márc. 7. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kiváncsi lennék :-) Én is csak a mások életét tudom megoldani...
2016. márc. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert mondani mindig könnyebb a dolgokat, mint megtenni.
2016. márc. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
mert egy kívülálló nincs befolyásolva az érzelmei, gondolatai által, mint az aki az adott szituációban van. Így ép tudattal jobban képes átlátni az adott helyzetet, tud mérlegelni, és tud véleményt mondani,tanácsot adni.
2016. márc. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég általános dolog. Kívülállóként általában reálisabban, tárgyilagosabban is itéljük meg a dolgokat.
2016. márc. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert mégsem olyan egyszerű, mint azt gondoltad. :)
2016. márc. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nézd meg az Ave,César!-t. Abban is ott van ez a téma.
2016. márc. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert egyszerűbb azt mondani valakinek, hogy áss 3 méter mély gödröt, mint kiásni.
2016. márc. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!