Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért csinálja...

Szerintetek miért csinálja ezt egy férfi?

Figyelt kérdés
Van egy férfi ismerősöm akivel jól kijövök. Mindig bolondos és viccelődik mindenen. De mostanában eléggé undok lett,nem csak velem hanem mással is.De főleg velem. Soha nem hallottam veszekedni de most igen. Ha valaki jókedvű akkor azzal már van valami baja. Miért csinálhatja? Hogyan segíthetnék rajta ha nem beszél velem mostanában? Nagyon hiányzik az az éne aki miatt megkedveltem.
2016. márc. 8. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hog az az én nem volt igazi.Esetleg problémái adódtak és emiatt frusztrált.
2016. márc. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Időközben lett pasid? Ez jó magyarázat lenne... :D de am vele beszéld meg, mi nem tudhatjuk.. lehet meghalt a kutyája vagy sorozatban kikap a kedvenc foci csapata stb stb 1000 oka lehet...
2016. márc. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!