Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A legjobb barátnőm mindig...

A legjobb barátnőm mindig irányít?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm egy elég manipulálós személy, de én ettől függetlenül szeretem. Viszont van valami amit nem értek. Néha úgy irányít, hogy észre sem veszem. Pl. egyszer megígértem, hogy találkozok vele, de más napra beteg lettem de azt mondtam, hogy már megígértem, hogy találkozunk, úgyhogy nem mondhatom le. Egy másik ilyen eset, hogy menni akar shoppingolni, meg mindig megmondja nekem, hogy mennyi pénzt vigyek, meg, hogy ha ő vásárol, akkor én is vásároljak. Nekem viszont néha egyáltalán nincs kedvem vásárolni csak neki, és ilyenkor meg unalmas vagyok neki mert hogy én "követem" meg én "pincsi kutya" vagyok. Legalábbis ezeket a jelzőket használja. Pedig ő kért meg, hogy találkozzunk, és ha nem veszek meg valamit, vagy nem nézelődök, akkor már egyből ez.... Ha szerintetek is irányít, akkor mit kéne tennem? Olyat ne írjatok, hogy ne legyek a barátja, mert szeretem, csak ezeket a helyzeteket kellene valahogy megoldanom.

2016. márc. 8. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
A te pozíciódat úgy nevezik, hogy csicska:D
2016. márc. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Majd ha felnott leszel rajossz h ez nem baratsag....

Habar en 16 evesen se alltam ossze akarkivel baratkozni

2016. márc. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kedves 1-es válaszoló köszi szépen a megértésedet, de én normális válaszokat várok, nem pedig a magadfajta oltásokat. Mellesleg nem vagyok egy olyan ember aki hagyni szeretné magát, pont ezért tettem fel a kérdést.
2016. márc. 8. 19:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Na és miért foglalkozol annyit vele ? Neked inkább egy férfi kéne aki nem tud igy manipulálni. Amúgy meg mond meg neki hogy ez van neked ez meg ez az elvárásod vele szembe, ha nemtudja tartani akkor nagyjon. kész. De ha te futni akarsz utána akkor meg is érdemled
2016. márc. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!