Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen sértődősek és...

Miért ilyen sértődősek és agresszívek egyes GYK-s hozzászólók?

Figyelt kérdés
Volt olyan,hogy feltettem egy kérdést, amiben megfogalmaztam azt is,hogy azért kérdezem,mert nem értem,miért van így,ezért kérdezem,nem bántásból vagy ilyesmi. Most csak írok egy példát,mondjuk ezt nem kérdeztem meg, "miért jó vegetáriánusnak lenni,mikor elvileg az ember mindenevő". Erre kapok normális válaszokat,meg olyanokat is,hogy milyen nagyokos vagyok, stb. Ha meg megkérdezem privátban,hogy meg tudná-e mondani,mi az amivel megbántottam,akkor meg nem válaszol. Miért ilyen fogyibigyók egyesek?

2016. márc. 10. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

egyesek támadásnak veszik a kérdésed, mintha rájuk céloznál a kérdésben, mintha ellenük tennéd fel a kérdést...

magukra veszik és/vagy félreértik...

nincs IQ teszt regisztrációnál ezt sokan bizonyítják is :D


23F

2016. márc. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Sokan itt vezetik le a feszültségüket, ilyen módon. És tehetik, mert nincs semmi következménye, de hogy másnak ezzel mennyit ártanak, arról fogalmuk sincs, illetve sokukat valószínűleg nem is érdekli.
2016. márc. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 death42 ***** válasza:
49%
Nem szeretik, ha megmondják nekik a tutit.
2016. márc. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok, de amikor meg megkérdezem privátban, hogy mi volt az, ami esetleg olyan sértő volt, akkor meg sem tudják indokolni. -.-' ...
2016. márc. 10. 12:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsenek ahhoz hozzászokva, hogy a taplóságukra mások esetleg normális stílusban és érdeklődéssel reagálnak. Gondolom, magukban elintézik egy "Miaf...t írogat ez nekem bazz" jellegű gondolattal, mert fel sem tudják fogni, hogy egyik dolog hogy következik a másikból.
2016. márc. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt az emberek többsége frusztrált. Oké, van, aki időt elütni jön fel és van, aki valóban segíteni akar, de a többség nem. A többség magányos vagy az életben nem tud kibontakozni, ezért marad a net. És a neten ezt a helyet elég könnyű megtalálni. Aztán neki lehet állni név nélkül osztani az észt...
2016. márc. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!