Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, lányok! . Mi a véleménye...

Szlakai kérdése:

Fiúk, lányok! . Mi a véleményetek olyan lányrólvagy fiúról akik vágdosták magukat. Járnátok vele? . Zavarna? .

Figyelt kérdés

2016. márc. 12. 08:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
Nem, mert ha nálunk nem alakulna jól a dolog,akkor lehet megint elkezdené vagdosni magát,amivel engem terrorban tartana lelkileg,hogy miattam csibálja...inkább bele se kezdenék.
2016. márc. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
62%

Zavarna. Mindenki eleteben vannak mely pontok -a megoldas nem a hisztizes, figyelemfelkeltes vagy onsajnaltatas.

Erosnek kell maradni!

2016. márc. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
51%

Én járnék, ha abba hagyja.

20F

2016. márc. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
31%

Igen, szívesen eljárnék vele egy pszichológiára...

-.-

NEM!

2016. márc. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
32%
Nem, mert aki vagdossa magát, csak azért csinálja, hogy felhívja magára a figyelmet. Az önsajnáltatásnál nincs is undorítóbb.
2016. márc. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
89%
Járni járnék, de hosszú távú kapcsolatunk nem lenne, ha ilyen nagy különbség van a gondolkodásmódunk között.
2016. márc. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Hàt köszönöm mindenki vàlaszât van közte pozitív és negatív is.. De mindenki màshogy gondolkodik..annyit mondok hogy en nagyon megbàntam hogy vàgdostam a kezeim egesz nyaron jarhatok pólóba . se strand se semmi.. Es en nem azért csinàltam hogy sajnàltassam magam henem azért mert egyszerűen nem bírtam amit velem műveltek.. A csalàdom és egy fiú.. Senki nem értett meg a baràtaim ellenem fordultak.. De ez ahogy kiderult hogy vàgdostam magam valahogy kezdenek helyre jonni a dolgok.. Viszont vannak olyan emberek akik buszkek a hegekre.. Mutogassàk hogy jajjj mennyire de szar az eletuk.. Na azokat az embereket kinem àllhatom.. Kivàncsi votam a ti vélemênyetekre köszönöm..😟😶😘
2016. márc. 12. 10:25
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt soha nem értettem, hogy az ember, hogy képes belevágni magába...Én bármilyen rosszul érezném magam akkor sem lennek képes rá, főleg, hogy undorodom a vértől. Hogy a kérdésedre is válaszoljak, eltudnám fogadni ha valaki ilyen, de csak akkor ha leszokik róla és megígéri, hogy soha többet nem csinálja!
2016. márc. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Egyfelől nincs kedvem se folyamatosan a problémákat hallgatni. Egy ismerősöm azért vagdosta magát mert rosszak voltak a jegyei és "nem volt ideje tanulni". Aha, minden nap suli után estig bevasalóközpontokban meg az örsön meresztette a seggét míg fele annyi órája volt mint nekem. Azután persze ki sírt? Ilyet hallgatni nincs kedvem. Ezen kívül ahoz sincs kedvem hogy ne mondhassam el neki a véleményem mert zokon veszi és öngyilkos lesz. Engem az ilyenek kerüljenek el.
2016. márc. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 donmogyoróscsirke ***** válasza:
78%
Szerintem meg mindenki túlságosan is elítéli szerencsétlen emberünket.. mindenki máshogy él meg, és dolgoz fel dolgokat. Többség, akik azt mondták hogy ez nem normális, vagy ilyenek, a fele lehet alkoholba ölte nem egyszer a bánatát. Na ha úgy nézzük az se jobb nem? Kérdés-feltevő, sajnálom hogy ha olyan sorod volt hogy ilyen érzések kavarogtak benned, és úgy érezted ezt kell / ezt tudod csak megtenni. Remélem jobban alakul az életed, és kitartás!
2016. márc. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!