Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy mikor...

Miért van az hogy mikor sportolok nyitott vagyok, de mikor csak a mindennapi teendőimet végzem akkor zárkózott és szorongó?

Figyelt kérdés

Tegnap bringáztam és valamiért nem bírtam ezért inkább vonattal mentem haza és közben a pénztárossal is jót beszélgettem és még 3 embert megkérdeztem gond nelkül hogy melyik vágányról megy a vonat.


Most meg el kellett mennem anyukámnak a boltba ahol ült 3 fiatal és nagyon szorongtam.


Halkan köszöntem utána egyből el is fordultam, alig jöttek a szavak, a pénztárosnak is alig tudtam köszönni és alig vártam hogy hazaérjek.


Az közrejátszhat hogy csúnyának érzem magam?


A biciklin félig takarva van a fejem, de alapból meg nem.


17/f


2016. márc. 12. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:
A sport felszabadít. Edzés után mindig úgy érzed, hogy tettél valamit, sikerélményed van. Ez erőt ad a mindennapi cselekvésekhez is. Az a fontos, hogy ne felejtsd el, amit edzés után éreztél, a magabiztosságot. Amikor bementél a boltba, az jutott eszedbe - tudatosan vagy tudat alatt -, hogy "jajj, nehogy felfigyeljenek rám azok a fiatalok, mert a végén még meglátják milyen csúnya vagyok". Edzés után viszont az járt a fejedben, hogy te teljesítettél egy célt, megcsináltad, szóval ki a fenét érdekel, hogy miként néz rád a pénztáros. Szóval azt tanácsolnám, hogy igyekezz magadra koncentrálni, mindig emlékezz az általad elért kis célokra. Kit érdekel mit gondolnak?
2016. márc. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Milyen igaz. :)

Én országúti biciklizem és nagyon jól szoktam érezni magam mikor a lejtőn tudok menni 56km/h val. :) Az autok nem csak elsuhannak mellettem hanem szabályosan rá kell gyorsítaniuk hogy megelőzzenek.

Úgy hogy nekem egy régebbi biciklim van amihez meg is kell magam erőltetnem.


Meg az is nagyon jó érzés hogy a lassú , éppen alig hogy hajtom, pihenős tekerés is olyan gyors hogy lehagyom a sima bicikliseket.


A másik hogy szines mezben és sisakban vagyok.

Ami nagy álmom volt. :D


Kiskoromban is mindig figyeltem az ilyen bicikliseket mint ami most én vagyok.


Bocsi hogy ezt így leírtam, de most lelkes lettem.:D

2016. márc. 15. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!