Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudok minden emberre...

Miért nem tudok minden emberrel ugyanúgy beszélni?

Figyelt kérdés
Ha egyedül vagyok egyféle képpen beszélek valakivel, de ha már ott van más is akkor máshogy. Miért van ez? 15/f

2016. márc. 12. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert ez a normális. A tanárral nem beszélsz úgy, ahogy a haveroddal, ismeretlennel sem úgy, mint ismerőssel, időssel sem úgy, mint fiatallal.
2016. márc. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem. Hanem hogy különböző társaságokban más stílusban beszélek.
2016. márc. 12. 20:39
 3/5 elwera ***** válasza:
mert félsz, hogy mi lesz ha önmagadat adod
2016. márc. 13. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De nem akarok félni. Nem szeretem ezt a sokszínüséget. Tudok ez ellen csinàlni valamit?
2016. márc. 13. 07:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Ismerős. Nálam az az érdekes helyzet áll fenn, hogy ha olyanokkal beszélgetek akiknél (és most lehet,hogy ez furán hangzik de ez van :D ) többnek/jobbnak érzem magam nagyon oldott vagyok, poénkodom, önmagam adom de ha olyannal kell beszélnem akire felnézek,akit igazán tisztelek vagy akiről tudom hogy jobb nálam (csinosabb, okosabb, sikeresebb) megkukulok, önmagamba fordulok, alig szólok néhány szót.

De, hogy a kérdésedre is válaszoljak introvertált vagy valószínüleg és....hát ez ezzel is jár.

2016. márc. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!