Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen érzéketlenek az...

Sulek Péter kérdése:

Miért ilyen érzéketlenek az emberek?

Figyelt kérdés
2016. márc. 12. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert sokan vagyunk, de csak kevesekre van energiánk.
2016. márc. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezen már én is sokat gondolkoztam, de arra jutottam, hogy erről a gének tehetnek.

Sok, teljesen normális viszonyok között nevelkedő embernél tapasztalom, vagyis nem a környezet vagy a nevelés miatt.

Maradnak a gének.

2016. márc. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
meg kell is az életben maradáshoz, különben nem illenél bele a társadalomba
2016. márc. 12. 22:45
 4/4 elwera ***** válasza:

Talán mert sok a problémájuk, gondjuk a mindennapi életben és nem akarják pluszban mások problémáit is a vállukra venni.


Egyszer egy vak ember állt az utcán és szólongatta az embereket, hogy segítsenek. Erre így odaléptem, mondom mit kell segíteni. Aztán mondta, hogy kísérjem egy bizonyos boltig. Jóh, elindultunk. Kb 1 saroknyira volt a bolt. És akkor mondja, hogy ő tulajdonképpen már vagy 10 perce áll a sarkon és szólongatja az embereket, hogy segítsenek, és senki nem jött oda hozzá. Kérdezte tőlem, hogy mért? Hát mondom, mert annyi csöves, meg kéregető van kint, hogy automatikusan menekülnek az emberek előlük, oda se néznek már.

2016. márc. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!