Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Dobd el a régi éned!?

Dobd el a régi éned!?

Figyelt kérdés

Ezen munkálkodom egy ideje. Nem tudom van e még valaki úgy, hogy gyűlöli azt amilyen és hogy ez alapján ítélik meg. Akarmit tesz nem tud változtatni a mások megítélésén.

Nekem hamarosan lesz egy lehetőségem, hogy mondhatni új életet kezdjek. Konkrétan egy másik ember akarok lenni!

Mit gondoltok erről?

Próbáltál már ilyet? Hova jutottál?

Tudom, van az a szöveg h ne tagadjuk meg magunkat és fogadjuk el. Őszintén, én megpróbáltam! Egy idwig ment is, de Rájöttem, hogy nem vagyok boldog.

Most egy lehetőségem adódik.

De nem vagyok biztos benne, hogy mit kell tennem. A személyiségem formálom, de attól tartok ez nem elég


2016. márc. 12. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Csak nagyon komoly környezetváltozással és előtte gondolkodás váltással tudod ezt kivitelezni, valamint úgy, hogy vissza se nézel a régi életedre és nem tartod a kapcsolatot sem azokkal, akik benne szerepeltek. Ha ezeket betartod, biztos a siker.
2016. márc. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Próbáltam s sikerült, elég könnyű volt s pár évet vett igénybe.

Amit nem tudsz megtagadni, az lelked személyisége és az alapok mint génjeid, horoszkópod, stb. De bármikor tudsz változtatni személyiségeden, lelkedhez való közelebb jutásért.

Analizáld magad és neveld le magad negatív dolgaidról s neveld magad jókra.

Ha kell segítség írj rám.

2016. márc. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elég relatív a dolog. Átlagos emberből alkoholistává válni elég könnyű. Lustából szorgalmassá, már nehezebb.

Nem tudjuk, hogy milyen volt az éned és milyenné akarsz válni, így elég nehéz válaszolni.

2016. márc. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én meg épp a régi énem keresem,irtó jófej csaj voltam,most meg egy kapcsolatfüggő,idegbeteg állat vagyok.
2016. márc. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Húha, egy őszinte lány? Ilyet is ritkán látni.
2016. márc. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Sajnos a teljes környezetváltozás nem lehetséges, bár szerintem is ez lenne a legjobb. Legalábbis nekem sokkal könnyebbé tenné a dolgom,mert még véletlenül sem jelennének meg azok akik ítéletet mondanának felettem a változás miatt.

Lehet, hogy betegen hangzik de azért akarnék változni, hogy akit majd 'létrehozok' segítsen nekem. Sok mindenhez gyenge vagyok, és neme pl ugyanolya nehéz dolog lenne alholistává válni mint rendszertő emberré. Sőt..Szóval ez személyiség kérdése.

És tudom, hogyha nagyon akarom ezt a változást sikerűlni fog, csak pont attól félek, amit a negyedik válaszoló írt, hogy elveszteném ezt az énemet, és nem találnám meg. Ez angyon hülyén hangozhat de máshogy nem tudom megfogalmazni.

Más akarok lenni, de mégsem!

2016. márc. 14. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!