Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » "A tinédzserek túl sok pénzt...

Sindei Lola kérdése:

"A tinédzserek túl sok pénzt költenek" című cikkben mi lehetne?

Figyelt kérdés
Német válaszolnom kell egy Günther nevű jóember levelére, aki a véleményemet kéri a fent említett témáról, mert egy cikket akar belőle írni. Nekem össz annyi véleményem van, hogy "hát igen, rossz az hogy ilyen sokat költenek. Pá.", de azért egy fél oldalas válaszlevelet kéne neki írnom... Milyen véleményeitek vannak ezzel a témával kapcsolatban?

2016. márc. 13. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
A magyar tinédzserekről akar írni?
2016. márc. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, hogy mi a helyzet Magyarországon a témával kapcsolatba, illetve hogy meglepődtem-e azon hogy Németországban is túlköltekeznek a fiatalok.
2016. márc. 13. 12:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp írj a márkacentrikusságról, a túlzott "divatkövetésről".
2016. márc. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Bármit, ami körítés a témával kapcsolatban, leírhatod, hogy mire kell mindig pénz a fiataloknak, pl. ruhákra, amikor már nem is férnek a szekrényben, de követni akarják a divatot, ezért minden új dolog kell nekik, ott van a telefon, ott leírhatod, hogy a technika fejlődésével az igények is megváltoznak, és ezzel a fiatalok lépést akarnak tartani, ezért csak kis időre elégedettek azzal, amijük van. Írhatsz a bulizásról, alkoholról, cigiről is akár, de ha egy kicsit más megközelítésből akarod leírni, akkor mozi, koncert, könyv, vagy akár mindez egyben.

A végére én mindenképpen beleírnám azt is összegzésként, hogy a legjobb megoldás erre az lenne, ha diákmunkát vállalnának a fiatalok, mert megtanulnák értékelni a pénzt, és csak azt vennék meg, amit meg is engedhetnek maguknak, nem akarnának annál többet.

2016. márc. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megjegyzem, egyáltalán nem minden fiatal ilyen.
2016. márc. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azta! Köszönöm a válaszokat, a legtöbbet beleírom, mert tetszettek! :)
2016. márc. 13. 13:28
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
"A tinédzserek túl sok pénzt költenek" ... -> "A tinédzserek túl sok SZÜLŐTŐL KAPOTT pénzt költenek, AMIT AZÉRT NEM BECSÜLNEK MEG, MERT NEM DOLGOZTAK MEG ÉRTE!"
2016. márc. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
én beírnám a szükségtelen dolgok szükségességesnek kezelését is. plusz a függőségeket, gondolok itt pl. játékokra, energitalra, alkoholra, cigire, stb...
2016. márc. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!