Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudom, hogy nem vagyok életrev...

Tudom, hogy nem vagyok életrevaló se nem talpraesett de mégis tartom magamat arra az időre amikor eljönne az én időm mitől van ez miért érezhetek így!? :-O

Figyelt kérdés

Olyan mintha várnék valamire ez még a reményen is túl tesz.

Sokszor magamat sem értem miért tartom magamat életben. Pedig tényleg egy nagy dupla nulla tömény szerencsétlenség gyávaság gyengeség gyámoltalanság vagyok.



2016. márc. 14. 22:01
 1/6 A kérdező kommentje:
A szüleimmel élek.Úgy értem a kérdésemet ,hogy nem hagyom el teljesen magamat idegrendszerileg ,lelkileg,szívügyileg mindenhogyan.De azért vannak egészségügyi bajaim szervileg. De úgy mozgok kicsit sportolok odafigyelek a zöldség gyümölcs vitaminbevitelre stb-k.
2016. márc. 14. 22:04
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát igen a lustaságot nagyon nehéz legyürni.Minha az ördög huzna vissza az ágyba.
2016. márc. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

most akkor kérdésileg mi is lenne? Ez a remény, ami nagyon kell, hogy életben maradjunk. Egy kicsit én is ilyen voltam, sokáig ábrándozásilag életem, azután egyszer csak észrevettem, hogy beindultak a dolgaim, amire reményileg gondoltam. Az amit reméltem, és mégsem úgy, ahogy fantáziámban elképzeltem, de mégis jól.

*

"Megkértem Istent, hogy vegye el büszkeségemet, de Ő azt mondta: Nem.

Azt mondta, hogy büszkeségemet nem Ő veszi el, hanem nekem kell feladnom azt.

Kértem Istentől, hogy fogyatékos gyermekem legyen egészséges, de Ő az felelte: Nem.

Azt mondta, hogy a lelke egészséges, a teste csak átmenet.

Kértem Istent, hogy adjon nekem türelmet, de Ő azt felelte: Nem.

Azt mondta, hogy a türelem a megpróbáltatás mellékterméke.

Nem kapni, megszerezni kell.

Kértem Istentől, hogy adjon nekem boldogságot, de Ő azt felelte: Nem.

Azt mondta, csak áldását adhatja - a boldogság rajtam múlik, hogy miként fogadom azt.

Kértem Istentől, hogy kíméljen meg a fájdalomtól, de Ő azt felelte: Nem.

A szenvedés eltávolít a világ hívságaitól, és közelebb visz Hozzá.

Kértem Istentől, hogy adjon lelki fejlődést, de Ő azt felelte: Nem.

Azt mondta, hogy a fejlődés az én dolgom, de hajlandó megmetszeni, hogy egészséges és szép legyen a gyümölcs.


Kértem Istent, hogy segítsen másokat szeretni úgy, ahogy Ő szeret engem.

Erre azt felelte: Látom, már kezded érteni...


Kértem erőt...

És adott Isten nehézségeket, melyek erőssé tesznek.

Kértem bölcsességet...

És adott problémákat, hogy megoldjam azokat.

Kértem bátorságot...

És adott veszélyeket, hogy legyőzzem őket.

Kértem, adjon szeretetet...

És Isten adott gondterhelt embereket, hogy segítsek rajtuk.

Kértem kegyelmeket...

És adott Isten lehetőségeket, kapcsolódni a kegyelemhez.


Semmit sem kaptam, amit akartam.

Megkaptam mindent, amire szükségem volt.

És imáim meghallgatásra leltek.

2016. márc. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
wtf
2016. márc. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak névjegy, kedves négyeske?
2016. márc. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Eléggé lebecsülöd magad! Ha már az Isten szóba került: nem azért jöttél létre ezen a sárgolyón, hogy "00"-ként vegetálj a világban.

Ne várj arra, hogy majd egyszer eljön a te időd, mert a másodperc mutató már születésed óta neked ketyeg, csak a sikerért el kell kezdeni tenni!

Lehet álmokat kergetni, sőt, tenni is az elérésükért, mert még az is jobb, mint várni a sültgalambra. A kudarctól meg lehet félni, de az jön is, megy is.

2016. márc. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!