Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetek, hogyha csak a...

Mit tehetek, hogyha csak a pénz boldogít?

Figyelt kérdés
Alapjáraton semmi életkedvem, semmi és senki nem tud boldoggá tenni.Kivéve a pénzt..Ha megkapom a fizut, vagy pénzhez jutok, akkor egyből visszajön az életkedvem, örülök mindennek, boldog vagyok...egészen addig amíg a pénz el nem fogy, akkor megint jön a depresszióhoz közeli állapot..Miért van ez és lehet valamit tenni ellene?
2016. márc. 16. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
A pénz biztosan nem boldogít. Viszont az, amit veszel belőle, na az már igen. Azért van boldogság érzésed, mert tudod, hogy több mindent tudsz megvenni magadnak, illetve van egy kevés szabadságod fizetéskor.
2016. márc. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Semmi gond ezzel, anyagias világban élünk. Ha elköltöznél valami olyan helyre ahol nem fontos a pénz, mondjuk szerzetesnek akkor nem okozna örömet. Így viszont semmit sem kapsz nélküle, de még csak szórakozni sem tudsz. Ennyi teljesen normális az érzés, pláne ha fiú vagy.
2016. márc. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, engem is boldogít. Semmi más nem boldogít ennyire.


Még kiskoromban sem álmodtam családról, mindig pénzről és cuccokról. Pedig nem voltunk se szegények, se gazdagok.

2016. márc. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vállalj plusz munkát.
2016. márc. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem is az boldogít a legjobban sajnos.

És van is belőle elég, de depis vagyok miatta, mert többet akarok meg ilyesmi. Ördögi kör.

2016. márc. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!