Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiaknak nehezebb dolguk...

A férfiaknak nehezebb dolguk van az életben mint a nőknek?

Figyelt kérdés
2016. márc. 17. 09:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
41%
sok esetben igen.
2016. márc. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak másabb. Másban nehéz a férfiaknak és másban nehéz a nőknek.
2016. márc. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

nézőpont kérdése...szerintem nincs nehezebb dolguk, csak bizonyos helyzetekben hátránnyal indulnak, viszont más helyzetekben előnnyel...


23F

2016. márc. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
36%
Nincs nehezebb dolgunk. A nők emancipációja volt nehezebb dolgunk.
2016. márc. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
62%

"És, jaj, nem élhet senki gondtalan!

S az erős is forog, de mint a henger,

Mely úttestet simít s dübörg, de nem mer

Fölsírni sírva: Fáj az oldalam!"


/ József Attila

2016. márc. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
29%
Hát igen, amig egy átlagos nő halad az élet minden területén,munka, kapcsolatok, ahogy kijön az egyikből már nem kérdés egy másik, addig egy átlagos férfi egyedül jön rá, néz szembe dolgokkal, mind emellett oldja meg a magán életi dolgokat, megalázás, belékötnek. Egy nőt lehet azért átengednek egy helyen mert nő és még mosolyognak is rá, még elő is készitik a helyét, segitséget is kap, Mig egy férfinél ugyanez csak a megvetés, megalázás, kigúnyolás, kérdőre vonás h miért..
2016. márc. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem férfiként elég nehéz dolgom lenne, ha úgy kéne élnem ,ahogy azt elvárják, elég sok a társadalmi elvárás velem szemben, de én köpök rá. Mivel még nem találtam párt, így egyedül kellene megküzdenem mindennel, amihez viszont semmi kedvem. Nem küzdök az élettel, inkább csak élek, aztán lesz ami lesz , így egyáltalán nem nehéz a dolgom. Hogy a nőknek mennyire nehéz, vagy sem, aztat én nem tudhatom, kétségtelenül velük szemben is sok elvárása van a társadalomnak, aminek ők vagy eleget tesznek, vagy nem, az már az ő döntésük. Na hát szóval így összességében nem lehet rámondani sem a férfiakra, sem a nőkre ,hogy nekik nehezebb lenne az életük. k múlik a körülményeken is, hogy milyen országban, milyen városban, milyen családban élnek, de nem ez a leglényegesebb, az élet nehézségi foka elsősorban hozzáállás kérdése.
2016. márc. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
9%
Igen, nehezebb a férfiaknak. Társkeresés terén egyértelműen, sőt pénzkeresés terén is, mert ha pl egy nő kerül szorult helyzetbe, akkor a testét áruba bocsájtja jobb hiján, de egy férfinak ilyen lehetősége nincsen.
2016. márc. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Sunshinedoll ***** válasza:
Általánosságban véve nincs nehezebb dolguk, de függ attól, hogy milyen területről beszélnünk, és az sem mindegy, hogy fehér nőről meg fekete férfiről van-e szó, vagy fordítva.
2016. márc. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
9-es, ne tudd meg, mennyi férfi prostira van kereslet melegek részéről...
2016. márc. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!