Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 175 cm 55kg-val nagyon vékony...

175 cm 55kg-val nagyon vékony egy lánynak?

Figyelt kérdés

Csomószor próbáltam hízni,de 1-2 kg-nál sose megy föl több,az is csak akkor,ha 2 héten keresztül tömöm magam,aztán 2 nap után megint 55 vagyok. Mondták már,hogy gebe vagyok,más meg azzal jön,hogy hogy csinálom,hogy ilyen alakom van.

Igazából már nem érdekel annyi vagyok,amennyi,nem tudok mit tenni,de szerintetek ez tényleg túl sovány?



2016. márc. 17. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ez már a nagyon vékony kategória lenne. Még bőven jó. Nyilván nem tetszik mindenkinek, de hát ízlések és pofonok.
2016. márc. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék már az 55-nek is! :-D 175 magas vagyok és 50-53 kg, ennél több eddig még nem sikerült. Én is nagyon nehezen hízok, ha zabálok se mindig megy, csak 1-2 kg, de ha már nem zabálok 1-2 napig, akkor le is megy ez az 1-2 kg. :-( Nem tudok én sem mit tenni, sokan nekem is azt mondják, "Jaj nagyon sovány vagy, hízzál! híznod kell!", mások meg azt, hogy örülnének, ha így ehetnének mindent össze vissza hízás nélkül. :-) Nálam valószínűleg genetika, bár ha tudnék, tényleg örülnék még pár kilónak, nem ártana. Egyébként ne foglalkozz senkivel, érezd jól magad a bőrödben, ennyi a lényeg! :-)

Kíváncsi vagyok, ha fel is szeded azt az 1-2 kg-ot, Neked is a hasadra megy? :-D


21L

2016. márc. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :-)

Nem,nekem mindig a combomra megy

2016. márc. 17. 12:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy elég vékony.

Hogy ez hogy mutat rajtad, ez alkattól, csontozattól is függ.

Én elég vastag csontozatú vagyok például, ez nálam azzal járt, hogy 170 cm-vel, 53 kg-val csontváznak néztem ki, pedig más, vékonyabb csontozatú, más testfelépítésű hölgytársaimnak kb. ezek a paraméterek előnyösek voltak.

2016. márc. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Dehogy vékony ideális az alakod,isten ments,hogy hízz egy dekát sem,menj edzeni és formáld ki bomba nő lehetsz,a csajom pont ilyen.


Gyönyörű s_gged,feszes hosszú combod lehet(főleg ha az az in látszik a belső combnál),csak sportolj és figyelj oda ennyi,ne HÍZZ.

2016. márc. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%

Van, akinek ez nem tetszik, de azért legebézni nem kellene.

Pont hogy a vékonyság a divat a nőknél manapság.

Mondjuk fordítva én is elfogult vagyok, mert bár én igazán nem vagyok valami nagydarab csaj, de szerintem egy férfi 100 kg alatt nem férfi a szememben, de hát ez ízlés kérdése.

Ilyen az alkatod és kész, hidd el sokaknak bejön!

2016. márc. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!