Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az élet/életem értelme,...

Mi az élet/életem értelme, dolgozom >pénzt< keresek de minek?

Figyelt kérdés

Van egy álásom, melózok, tulórázok olykor csak ne gondolkozzak már ezen. S hogy az egész napom munka, alvás legyen 5-tő este 7-ig meló. minden szar, szar az élet.

Ozt még értelme sincsen, lányokkal ismerkedni már nem, hogy megsem próbálom már kiábrándultam belőlük/világbol, jobban vonzódom a gépekhez, harware/software...stb

Válaszokat ha irtok akkor legyen bármi amit gondoltok rólam, igy a leirás Lapján. :(



2016. márc. 18. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen ez a mókuskerék. Tényleg szar, elég gyakran. De állítólag ez azért van, mert nem kúrsz eleget/semmit.
2016. márc. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Én is ugyan úgy érzek mint te. A mai világban az ember csak egy biológiai robot, aki dolgozik és fogyaszt és ennyi az élet.


És szerintem is a világ egy nagyon szar hely lett, már szinte nem is léteznek normális emberi kapcsolatok, minden csak a külsőségekről szól és a tárgyakról.


Én csak egy dolgot kívánnék ha lehetne, azt kérném, hogy szűnjek meg létezni, még az a szerencse, hogy rövid az élet és hamar túl leszek rajta.


És én is a gépekhez menekültem, vagyis pontosabban a játékok világába. Legalább elfelejtem magam körül ezt a földi poklot.


Egyébként semmi gond nincs veled, hogy ezt érzed, a világ a hibás és a pénz.

2016. márc. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Hát ha vonzódsz a gépekhez akkor olyan munka kell ahol mindig gépnél lehetsz. Ha értesz is hozzá akkor menj dolgozni számítógép szervízbe vagy valami informatikai üzletbe.Legalább olyat csinálsz amit élvezel is.


Csak voltak régen álmaid,céljaid amit el akartál érni.

Emlékezz rájuk vissza vagy keress új célokat amik motiválni tudnak.

2016. márc. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%

akkor dolgozz gépekkel amik termeljenek neked pénzt.


Ezért jó egy webshop mint a fizikai bolt. egyrészt bárhonnan elérhető, másrészt 24/7-ben jöhet vásárló és költheti a pénzét!

2016. márc. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok, őszintén megvalva féltem erre a kérdésre rákattintani, (4 válasz) hű. Az volt az első gondolatom, hogy negatív/rossz oltó, szekáló, hegyibeszédet stb. tanácsokat kapok de kellemeset csalódtam.

1. Kurni/szexelni egyáltalán nem szoktam, én nekem hány ingerem van ezektől a fehérmályu pi**áktól.

Vissza húzódó vagyok, de (már) nem bánom. Ugy érzem nincs helyem ezen/ebbe a világban.

2. Szerintem, hogy számitógépekkel foglalkozhassak több szakmai tudásra lenne szükségem, iletve tanulásra/továb fejlesztésre.

3. 20-éves (F) vagyok és mindenki, család, barátok, azt mondják, hogy éljem/élvezzem-ki az életem, de nem találok ebben az életben semmi boldogitó dolgot/dolgokat.

Vannak terveim de semmi motivációm sincs.

4. PC-s játékok már idegelnek, nincs türelmem, inkább hardware-ek érdekelnek és az elektronika.


Köszönöm szépen a válaszokat, hogy rendesek voltatok. :)

2016. márc. 19. 21:07
 6/7 anonim válasza:
Remélem, jobban vagy azóta :) Depresszióra is utalhat ez a kedvetlenség/kiábrándultság. Ha gondolod, keress fel egy szakorvost, de ne hagyd, hogy bármilyen gyógyszert felírjon. Terápia, csoportterápia pl. sokat tud segíteni ilyenkor.
2018. júl. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az élet êrtelme Jézus Krisztus, aki megváltott hogy majd halálod után a legjobb dolgokban lehessen részed,illetve egész életedben melletted lesz segítségül,ha engeded. Ő valós,és él. Fogadd el őt Uradnak. :)
2018. júl. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!