Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell a lányoknak visítan...

Miért kell a lányoknak visítaniuk, sikogatniuk ha meztelen fiúkat látnak?

Figyelt kérdés

Példa:

Ha jól emlékszek a Fülöp-szigeteken vagy hol volt olyan tiltakozás vagy micsoda, ahol egyetemisták (vagy végzős gimisek) úgy tiltakoztak, hogy a fiúk meztelenül végigfutottak valahol.

Erre a lányok ott voltak oldalt, direkt azért mentek oda, hogy nézzék őket, és egytől egyig mind visított mint egy csecsemő, a kezüket a szájuk elé rakták, és teátrálisan "szűzlánykodtak", amikor a fiúk elszaladtak előttük.

De nem ezt az egyetlen ilyen esetet ismerem, de nem értem.


Miért kell a lányoknak visítani mint a fene, ha egy meztelen férfit/fiút látnak? Miért kell azt tettetni, mintha soha életükben nem láttak volna még ilyet? Mire jó ez?

Olyan videót is láttam, az is valami hasonló volt, hogy a félig meztelen lányokat a fiúk csak nézték, a félig meztelen fiúknál a lányok meg sikoltoztak.


Mire jó ez a tényleges álszentség? El nem hiszem, hogy egyetemista vagy végzős lányok akkor láttak életükben először meztelen férfit...



2016. márc. 18. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
1%
Ez nem álszentség. Ők ezen jót mulatnak, te meg egy savanyú alak vagy.
2016. márc. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok savanyú, de ebben egyrészt nem tudom mi olyan nagy mulatság, másrészt a mulatás és a megjátszott, visítással teli "zavarba jövetel" nem egy és ugyanaz nálam.
2016. márc. 18. 22:03
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Gondolom mert az olyan "csajos".

De amúgy igazad van Kérdező, ez tényleg elég idegesítő jelenség.

2016. márc. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem vágom, hogy a lányok szívesen pózolnak bikiniben, de ha meglátod őket sima melltartóban és bugyiban, akkor hirtelen meg akarnak lincselni. :D Komolyan... Mi a különbség? Max az anyaga és a színe. XD
2016. márc. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Elozo valaszolo: en lany letemre se tudom erre a valaszt :D
2016. márc. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az előzőekkel abszolút egyetértek, én sem szoktam megérteni a barátnőimet, mitől akadnak ki, ha véletlenül valamelyikünk pasija, férje meglát valakit esetleg fehérneműben.

Utána ez a hetekig a téma, hogy a "Béla" látta a "Juli" melltartóját...

2016. márc. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A tiltakozó videóban persze lehet, hogy a hatást akarták fokozni ezzel a szervezők is.

Amúgy ha lány vetkőzik le, akkor egy fiúnak fontosabb dolga is van a vinnyogásnál, mégpedig a nézés. (tényleg, milyen olyan videót láttál?)

2016. márc. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fülöp-szigetek!!!
2022. jún. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!