Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itt Magyarországon tényleg...

Itt Magyarországon tényleg ilyen sok rosszindulatú és negatív ember él?

Figyelt kérdés
Én nem is bánom, hogy különc, visszahúzódó vagyok, mert majdnem mindennap belebotlok primitív emberekbe, csak itt élnek ilyenek vagy külföldön is? Nem értem... 27/F
2016. márc. 19. 00:48
1 2
 1/12 Blade Bone ***** válasza:
100%
Itt abban a hitben élnek rengetegen, hogy ha hátat fordítanak a másiknak, nem lesznek felelősek a kialalakult helyzetért.. Pedig csak is egymásra számíthatunk.
2016. márc. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen sajnos csak magunkra számíthatunk. Ez a színvonal nekem nem tetszik, ami most van egyeseknél.
2016. márc. 19. 01:57
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Sajnos igen. Nagyon sok ismerősöm külföldre költözik, de nem mind a jobb megélhetés miatt. Sokaknak, köztük nekem is, elege lett a pesszimista, bunkó, rasszista, közömbös emberből. Lassan már köszönés helyett is a nyavajgás fog menni, hogy mi fáj, mire nem tellik. Más országokban ilyet nem láttam, pedig sokkal szegényebben is jártam. Ezért nem fogja soha semmire vinni ez az ország, mindegy ki van hatalmon. Azt is csodálom, hogy még létezik. Mielőtt valami ősmagyar beszólna, nekem semmi bajom magával az országgal, nyelvvel, kultúrával. Az itt élő, nagyrészt tót, germán ivadékokból van elegem, akiknek semmi közük már a magyarsághoz, nem érdekli őket az igazi kultúránk, múltunk, stb., mégis róluk ítélnek meg minket is. Szerencsére van kivétel, az ország kb. 20%-a.
2016. márc. 19. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
A szomszéd kertje mindig zöldebb.
2016. márc. 19. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Azzal,hogy sok rosszindulatú lenne,azzal vitatkoznék.

Negatív van jópár,dehát elég végignézni az elmúlt évtizedeket,ahogy alakult az ország sorsa,egy kis fellendülés után,a nagy átlagnak általában jött a szívás.

Nem csoda,ha sokan frusztráltak.

Máshol is vannak,de nyilván változó,hol mennyi.

Azért a "haldokló Nyugaton" kicsit más a helyzet....

2016. márc. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#4

" Mielőtt valami ősmagyar beszólna, nekem semmi bajom magával az országgal, nyelvvel, kultúrával. Az itt élő, nagyrészt tót, germán ivadékokból van elegem, akiknek semmi közük már a magyarsághoz, nem érdekli őket az igazi kultúránk, múltunk, stb., mégis róluk ítélnek meg minket is."


:DDD

Komoly ember lehetsz,már megbocsáss.

2016. márc. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én elhagytam a pénztárcámat tegnap legalább 10-en kezdtek el utánam kiabálni az utcán hogy elhagytam, egy srác meg odarohant és odavitte nekem.
2016. márc. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Sunshinedoll ***** válasza:
40%
Tényleg.
2016. márc. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"Sajnos igen. Nagyon sok ismerősöm külföldre költözik, de nem mind a jobb megélhetés miatt. Sokaknak, köztük nekem is, elege lett a pesszimista, bunkó, rasszista, közömbös emberből. Lassan már köszönés helyett is a nyavajgás fog menni, hogy mi fáj, mire nem tellik. Más országokban ilyet nem láttam, pedig sokkal szegényebben is jártam. Ezért nem fogja soha semmire vinni ez az ország, mindegy ki van hatalmon. Azt is csodálom, hogy még létezik. Mielőtt valami ősmagyar beszólna, nekem semmi bajom magával az országgal, nyelvvel, kultúrával. Az itt élő, nagyrészt tót, germán ivadékokból van elegem, akiknek semmi közük már a magyarsághoz, nem érdekli őket az igazi kultúránk, múltunk, stb., mégis róluk ítélnek meg minket is. Szerencsére van kivétel, az ország kb. 20%-a."


Én is így gondolom, hogy külföldön sokkal kedvesebb emberek élnek, jó azért itt is akadnak, de kevesen.

2016. márc. 19. 13:34
 10/12 A kérdező kommentje:
Elhúznék ebből a sz.r országból...
2016. márc. 19. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!