Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az igaz amit a Rendithetettlen...

Az igaz amit a Rendithetettlen c. film végén mondanak?

Figyelt kérdés
Hogy az ellenségen nem bosszút kell állni hanem kivárni, ráhagyni, s végül odajut a dolog hogy ő adja fel. Ez mennyire igaz ? Lehet hogy csak a Japánoknál müködött egykor
2016. márc. 19. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi működött? Úgy tudtam a 2. világháború 2 atomtámadással ért véget. Az amerikaiak pedig 1945-ben szenvedték el a legsúlyosabb veszteségeket, miután a japánok egyre több kamikazét vetettek be.
2016. márc. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint az igazságért mindig ki kell állni. De a minket ért sérelem miatti bosszú valójában sosem ad elégtételt. Sőt, a legtbb esetben, amikor szivesen megbosszultam volna valamit, idővel kiderült, hogy jól tettem, hogy nem álltam bosszút. Volt, hogy még hasznom is lett a dologból.
2016. márc. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy az ellenségen nem bosszút kell állni hanem kivárni, ráhagyni, s végül odajut a dolog hogy ő adja fel."

Nincs túl sok alapja. Ha van egy milliárdom és azt ellopja tőlem valaki, bebiztosítja magát és vígan él, akkor mégis mire várjak, mit adna fel az illető? Boldogan élne.

Rengeteg mondás és idézet van a bosszúról és nagy részük tanítani akar a megbocsájtásra. Ettől még nem feltétlenül lesznek igazak. Az emberek egy részének, bizony óriási kielégülést ad a bosszú.

2016. márc. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!