Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám elviselni az...

Hogyan tudnám elviselni az életet, ha 18 éves fiúként csak 165 cm magas vagyok?

Figyelt kérdés
A férfi átlagmagaasság 176 cm.De érthetetlen módon alig látni olyat,aki 185 alatt lenne.Legalábbis pl.itt a suliban.Az emberek megvetnek,elítélnek a magasságom miatt.A lányok utálnak.Hiába vagyok jó tanuló,jól sportolok,nyáron pl.diákmunkán is meg voltak velem elégedve,mégis engem választanak mindenhova utolsónak,sosem bíznának rám semmit.Állandóan piszkálnak,hogy milyen szerencsétlen meg semmirevaló vagyok.Tiszta szívból gyűlölöm őket.Egy fasiszta világban élünk.Az alacsony emberekre is úgy tekintenek,mint a kissebbségekre vagy a melegekre.Ebben nincs semmi provokáló szándék,de tényleg tudjuk,hogy a társadalom egy része nem kedveli óket.A fasiszta eszméket rég legyőzték,de mégis,aki alacsony,nem felel meg az elvárt ideálnak,azt eltapossák.A mai világban is.Még a 165 centis lányokra is azt mondják,hogy törpillák,de b+ én férfiként vagyok ekkorA!!!Tudom,hogy az itt válaszolók is csak egy kis senki törpének tartanak,de hátha vannak normális alacsony emberek,akik elmondják,hogy bírják ki

2016. márc. 19. 17:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Azert 165 centivel nem vagy törpe, ez erös tulzas. Nezd mindenkinek az tünik fel ami zavarja. En nöben szamitok eleg magasnak, en pont a multkor gondoltam, hogy hova lettek a magas ferfiak.. Mert szerintem meg a legtöbb alacsony. (Nekem nyilvan az tünik fel ha mahasabb vagyok valakinel, mint neked ha te meg alacsonyabb). A magassagunkon sajnos nem tudunk valtoztatni, el kell fogadnunk. Amugy meg, ha teged nem fog zavarni onnantol mast is sokkal kevesbe. Nekem van egy nagyon alacsony kollegam, sztem atfer a honom alatt, megsem bantja senki a magassagaval.
2016. márc. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Engem mindenki bant emiatt.Az a baj,hogy semmibe vesznek.
2016. márc. 19. 17:42
 3/21 anonim ***** válasza:

Az a legfontosabb, hogy ne hagyd, hogy ez a probléma uralja az életed. Mindenkinek vannak jobb és rosszabb tulajdonságai és mindenki a sajátját tartja a világ legnagyobb problémájának. Neked ez épp a magasságod.

Ennek a megítélése egyébként nagyon szubjektív, pl. szerinted a 165 centis lányok a törpillák - tudtad, hogy a magyar nők átlagmagassága 164 cm? 165 centivel már egy nő magasabb az átlagnál. Mégis törpillázzák. Mert nem a centik számítanak. Tényleg nem.

2016. márc. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 gnoomage ***** válasza:
48%
Jaj szegény icipici törpicúr, hogy bírod ki hogy nem lövöd fejbe magad? Hisz ez rosszabb mint a rák vagy kínhalál... Istenem... Persze hogy 165 centit törpicúrnak neveznek ha egy 8 éves szintjén sírsz össze vissza...
2016. márc. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
2-es,nem én mondom,hogy a 165 centis lányok törpillák.Csak sok ember még lányban is törpének tartja ezt a magasságot.De pl.a 176 centi férfi átlag mellett a 180 alatti fiúkat is sokan törpének tartják.
2016. márc. 19. 17:56
 6/21 anonim ***** válasza:

igaz, hogy lány vagyok, de 161 centi magas, még soha senki nem mondta rám, hogy törpilla, sosem származott ebből hátrányom

szerintem neked inkább környezetváltozásra lenne szükséged, az iskola teljesen más, mint a kinti világ, amikor majd továbbtanulsz vagy elmész dolgozni, úgy is meg fogod tapasztani

2016. márc. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne hisztizz! 22 éves létemre 168 cm vagyok és tök jól érzem magam. A testméretem nem akadályozott meg soha semmiben sem és lövésem sincs, hogy miért hiszed azt, hogy téged meg fog.

Szerintem nem a testmagasságod miatt közösítenek ki téged mindenhonnan, hanem a hozzáállásod és az alacsony önbizalmad miatt, ami nagyon kiütközik rajtad.

Ezen viszont lehet változtatni, az első lépés pedig az, hogy beismerd a jellembeli hibáidat és ne a 165 centis magasságoddal takarózz.

Ha megnyerő személyiség vagy, akkor az emberek tesznek rá, hogy mekkora magasságod.

22/F

2016. márc. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

megint te? legutóbb még 170 cm voltál, és a szüleidet okoltad , nem unod már?

ugyanaz a provokatív stílus kicst érdekes

2016. márc. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Én nem a 170 centis gyerek vagyok.Én lennék a legboldogabb,ha lennék 170 centi.168 centi már nem olyan alacsony.Sokat számít az a 3 centi
2016. márc. 19. 21:20
 10/21 anonim ***** válasza:
23%

vegyél novekedési hormont oszt megindulsz :D

de gyúrj is mellé nem, hogy kárbavész :D

2016. márc. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!