Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire jó az ha valaki vagdossa...

Mire jó az ha valaki vagdossa magát?

Figyelt kérdés
Csomó osztálytársam vagdossa magát mert elhagyta ez meg az... Jó eddig még értem h depresszió stb... De ha egyszer felvágtad a kezed attól még a Pisti nem fog újra szeretni és nem lesz jobb az életed... Szval valaki árulja már el nekem h ez mire jó és h ettől miért lesz jobb helyzet!!! Mert szerintem ez csak mégjobban ront a helyzeten...

2016. márc. 19. 22:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Figyelemfelkeltés, önsajnáltatás, hisz ezek a jelek kívülről is jól láthatók általában, volt olyan, hogy valaki le is videózta magát. Az "öngyilkossági kísérlettel" fenyegetőzök egy komolytalan, anyuci-apuci által elhanyagolt hisztis kisgyerek szintjén lévő rétege, akik mivel nem kapják meg amit akartak (az élet nem a kedvük szerint alakult), ezért próbálnak jelezni valahogyan a külvilág felé.
2016. márc. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
94%
van aki nem mutogatja,azok általában lelki okuk miatt
2016. márc. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nálunk a legdurvább csaj nem mutogatja, de mégis mondogatja h majd megmutatom, meg h a pengét is megnézheted rá van száradva a vér...

Jó értem én h lelki dolog, de akkor se jó semmire és nem lesz jobb utána..

Pl az egyik csaj be is vallotta h divatból csinálja. Elkzedi ez olyan mint a cigizés, nem lehet róla leszokni-,-""' úristen...

2016. márc. 19. 22:52
 4/16 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi:DD
2016. márc. 19. 22:52
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Ha valaki rendesen nem divatból hanem lelki okok miatt kezdi el, az azért van mert azt várja hogy a lelki érzelmi fájdalom megszűnik elgyengül egy kis időre, a fizikai fájdalom miatt. Amúgy semmire nem jó. Sokan mondják azt is hogy stressz levezetésként stb. De hülyeség, nem jó.
2016. márc. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Stressz miatt levagom a fel karom. Jo jo. Na mind1

Köszi mindenkinek

2016. márc. 19. 23:23
 7/16 Emberek ***** válasza:
94%

Egyrészről figyelemfelkeltés, másrészről meg van az az állapot, amikor már annyira teli vagy érzelmekkel, hogy nem vagy képes sírni a lelki fájdalmaktól, ezért fizikaihoz folyamodsz.

És lepontozhattok, de nem zavar engem. Én így éltem meg

2016. márc. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt vagyok már, és igen, én stresszt vezettem le. Nagyon jó érzés volt.

De soha nem tudott róla senki. És nem hagytam volna soha a pengére száradni a vért, előtte-utána alkohollal lemostam a pengét és a "területet" is, nem akartam vérmérgezést.

2016. márc. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Sokaknál figyelemfelkeltés. Ezek divatból csinálják, és még mutogatják is, menőznek vele.


De leginkább stressz levezetés, lelki fájdalom eltompítása, mazochista hajlam.


A test endorfint termel fájdalomcsillapítás céljából, ami mint tudjuk, boldogsághormon.


Remélem segítettem

2016. márc. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Oh nagyon szépen köszönöm mindenkinek. Igy most már mindent értek. :)
2016. márc. 23. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!