Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jószívűség elleni megoldás?

Jószívűség elleni megoldás?

Figyelt kérdés

Na sziasztok! ;)


Van egy kis gondom és tanácsok kellenének...Van egy lány, akit én nagyon szeretek. Amikor már majdnem összejönne a dolog, akkor mindig közbejön valami. Nem tudom, hogy ez minden lány-nál így van, de ha akármi miatt is mérges és én csak egy "Szia"-t írok, akkor én vagyok a szemét és természetesen rajtam tölti ki a dühét. Tudja nagyon jól, hogy bármiért is megtudok bocsátani és sajnos ezt ki is használja. Egyszer ellenkeztem neki, mert már nagyon rossz érzés, hogy 100x csinálja ezt velem, de még én kértem bocsánatot, mert tényleg nagyon szeretem. Sokaknak igazuk volt, hogy ezt 15 éves fejjel még nehéz lesz megérteni, hogy mit is jelent az, ha valaki jószívű. Próbáltam már más lányokkal is ismerkedni, de egyszerűen nem tudom a másik lányt csak úgy elfelejteni. Még az az ember is azt mondta, hogy túl kedves vagyok, aki csak 2-3 hete ismer engem. De egyszerűen nem tudok mit tenni ez ellen. Eddig 15 év alatt senkinek sem sikerült felmérgesítenie, mert ez szinte lehetetlen (persze lenne kivétel, de akkor nagyon mélyre kellene mennie).


Mit tudnék ez ellen tenni? Valaki valami tanács? Bármit elfogadok, még azt is, hogy szerencsétlen vagyok. :)


2016. márc. 20. 18:43
 1/1 elwera ***** válasza:

Ne legyél papucs. Csináld amit te akarsz.

Ha ő ezért mérges, akkor csak hagyd ott őrjöngeni.

Majd lenyugszik.

2016. márc. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!