Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek gáz, ha 30N...

Szerintetek gáz, ha 30N vagyok, és még sose volt normális kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Se párkapcsolat, se egy normális barát/barátnő kapcsolat. Nem arról van szó, hogy utálnék másokat, vagy ne lennének szimpik (persze nyilván van olyan is, aki nem az), egyszerűen csak nem kellenek semmire nekem. Voltak barátnőim, de mindig meguntak általában. Mert nem vagyok impulzív, meg kavarós, és másokat kibeszélő rosszindulatú. Meg valahogy út vagyok, hogy minek lelkesedjek valakiért, meg adjak bizalmat, ha úgyis csalódni fogok, mert elárulnak, lejáratnak, meglopnak stb. Van párom amúgy, de nem állunk érzelmileg közel egyáltalán, inkább csak amolyan szövetségesek vagyunk. Gáz vagyok? Lehet fejleszteni ezt még felnőttkorban?
2016. márc. 22. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűnsz gáznak. Inkább kicsit depizős típusnak. Merj bízni másokban :)
2016. márc. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Pont ilyen vagyok férfiként. Én ezt egyéniségként kezelem. Minek menjek a többi után. Mert az is igaz , ha mindig a többiek után megyünk akkor csak sz...s segget lát az ember.
2016. márc. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Még sose volt normális kapcsolatod se párkapcsolat, de van párod most akkor mi van ?! mi a kérdés ? mit akarsz fejleszteni ? Ha van párod de az számodra semmit nem jelent akkor miért nem hagyod ott ? Amúgy nem gáz, nem lehet mindenki nyitott mindenre, és az teljesen normális hogy nem vagy kavarós meg ilyenek mint a többi Nő.. Nekem is csak ezzel van gondom férfiként, azért kell vége legyen kapcsolatoknak mert nem akarok belemenni olyan dolgokba ami nekem józan ésszel nem tetszik.Én meg nem leszek olyan mint ők.
2016. márc. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Van "párom", de ő olyan érzelemmentes, mint egy robot. De jól elvagyunk, kb. mint két testvér. Azért nem hagyom el, mert egyébként jól megvagyunk, a férfiaknak meg csak "arra" kell egy nő amúgy is.
2016. márc. 22. 14:21
 5/13 MZ.per.X ***** válasza:
100%

"nem hagyom el, mert egyébként jól megvagyunk"

"férfiaknak meg csak "arra" kell egy nő amúgy is"


Ha így gondolkozol akkor mit vársz az élettől?

2016. márc. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Semmit. Szerintem az élet szar.
2016. márc. 22. 14:44
 7/13 anonim ***** válasza:

De komolyan.. :D Birom az ilyet, egy lánynak, nőnek megvan ami kell, de már azt semminek tekinti.. Valakinek van Nőként kocsija normális munkája sorba akasztja a férfiakat, van normális élhető élete, és azon Siránkozik hogy nem elég neki meg igy meg úgy nemjó neki..

Ugyan ez egy férfinél, van egy archibája, megveti a társadalom, senkinek nem kell, megreked egy szinten, nem tud fejlődni, nem érhet el semmit.

De a tipikus mikor nőként előtte hever a világ, vannak kapcsolatai, volt több kapcsolata, és abból csinál világ fájdalmat hogy neki mennyire rossz..

Van férfi aki honapokig évekig egyedül él és meg se szólal hogy mi a gondja, mert az hogy nézne már ki h férfi hisztizik..

2016. márc. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem gáz, legfeljebb te döntheted el, hogy annak akarod-e tartani. De az életed a tiéd, miért akarod mások kezébe adni, hogy ők minősítsék (gáz-e vagy sem)?

Jól érzed-e magad ebben az állapotban? Ha igen, akkor minek változtatnál? Ha nem, akkor minek maradnál benne?

Hát igen, gombnyomásra lelkesedni valamiért nem igazán lehet. Előbb van a lelkesedés, és aztán a felismerés, hogy "na, ez tetszik".

2016. márc. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Másképpen élik meg az emberek a párkapcsolatot és legritkább esetben úgy mint a lányregények rózsaszín romantikája. A legtöbb ember nem is vallja be,de pont úgy "elvan" csak a párjával ahogy te is. De hová ugráljon mikor a jelentős többség meg egyenest szenved a kapcsolatában ,akkor az "elvagyunk " állapot nagyon is jó. Minimális kisebbség lelkesedik és szerelmes hosszú évekig és ott is sok a kirakatszínjáték a külvilágnak közben becsukják az ajtót és már gyilkolják is egymást.
2016. márc. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem irigyellek hallod,nekem a párkapcsolatod egy érdek kapcsolatnak tűnik,valami pótlék féle,nem néz ki jól.

Mást nem tudok mondani,ismerkedj neten,de bárhol....biztosan fgosz idővel találni hasonló érdeklődésű embereket!:)

2016. márc. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!