Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen a személyis...

Szerintetek milyen a személyiségem, mit gondoltok rólam, milyennek gondoltok?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen a személyiségem a leírottak alapján? Nem azt várom el, hogy elemzésbe kezdjen bárki is, mert ezt személyes ismeretség nélkül igen nehéz lenne, nká b arra vagyok kíváncsi, hogy ezek alapján milyennek láttok, szimpatikusnak tartotok-e.

- megmondom mindenkinek amit gondolok

- élek-halok a divatért és ez az öltözködésemen is látszik

- modellalkatú vagyok

- kisebb gerdedámom van, emberekből, akik nem is a barátaim, de nem is utálom őket,de ők csodálnak

- tisztában vagyok a képességeimmel, vezéregyéniség vagyok

- 4 nyelven beszélek, versenyeket nyerek anya-és idegen nyelvekből


igazából az se zavar, ha nem tetszem, csak érdekel, mert valaki csodál, hogy hogyna lehetek ilyen , más pedig, távol marad tőlem. Köszi! 14/L



2016. márc. 22. 20:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén megmondva én nem tartalak ezek alapján szimpatikusnak. Az iskolámban mindig az ilyen embereket utáltam,és ők néztek le engem. Lehet hogy ha ismernélek más lenne a helyzet de ez alapján kerülnélek.
2016. márc. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
80%
Felfordult a gyomrom tőled.
2016. márc. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Jó értelmi képesség vagy, de szerintem kissé magas az egód. Persze, ez csak tipp, de ennyi alapján én ezeket gondolom.

Nekem nem lennél szimpatikus a divatmániád miatt.

2016. márc. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
* Jó értelmi képességeid vannak
2016. márc. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%
Nagy az arcod. Visszakéne venni egy kicsit.
2016. márc. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem a vezéregyéniséget nem érdekli hogy mit gondolnak róla, mert nem az vezeti hogy őt csodálják, hanem a kitűzött cél! Ez most biztosan rosszul fog esni neked, de szerintem nem vagy vezéregyéniség!


A divat meg egy olyan dolog, hogy a te korodban fontos, de 10 év múlva egy munkahelyen egyáltalán nem érdekli az embereket hogy mi van a másikon.

2016. márc. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt minden gond nélkül leírtad magadról,és átgondolva,őszinte fogalmaztál,akkor inkább kerülnélek.


Az élet épp elég hasonló emberrel sodor össze,nem hiányozna még egy.


És csak hogy tisztázzuk:Te kevered a személyiséget,a képességeket,és a külsőt,mintha ezek mind ugyanabba a megközelítésbe tartoznának.


Ha a külsődről akarod a véleményünket küldj képet.

Ha nem,akkor felesleges írni hogy modell alkatod van.


Ha a személyiségedről kérsz véleményt,akkor értelmetlen odaírnod az alakodat,és a kompetenciáidat.

Bármilyen személyiségű ember képes több nyelvet beszélni.Találkoztam én már nagy tudású,doktori fokozatú sótlan,tapló emberekkel is.

Ezek nem határoznak meg téged alapjában véve.A tudás,a szókincs fontos dolog,mert színesebb egyéniséggé tesz,árnyaltabban látod tőle a dolgokat,és jobban ki tudod fejezni magadat,de nem befolyásolja a többi embert hogy milyen képet alkotnak rólad.

2016. márc. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
#5 Mint írtam, nem is igazán érdekel, hogy most szimpi legyek ennek-meg annak a névtelen bárkinek. Csak kíváncsiságböl kérdeztem mindezt
2016. márc. 22. 20:35
 9/25 A kérdező kommentje:
#6 Igazad van, hülyén fogalmaztam meg a kérdést. Igazából inkább ezek írnak le engem, így pontosabb.
2016. márc. 22. 20:37
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Jó eszed van, de az egód nagy. Ha személyesen ismernélek lehet más véleményem lenne, mert azért több dolog is befolyásolja a véleményemet.

Nem kerülnélek, de óvatosan viselkednék

2016. márc. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!