Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nőknél mi az elvárás kb 25 év...

Nőknél mi az elvárás kb 25 év felett egy férfival szemben?

Figyelt kérdés

Mindenképp felsőbb végzettsége kell hogy legyen, legyen kiépitett karrierje, jó társasági kapcsolatai legyenek ? feltétlen nagy érzelmi és társas inteligenciával rendelkezzen ?

Manapság mi az elvárás, mivel kell rendelkeznie egy férfinak, akivel elképzelnétek komolyabban is a jövőt ?


2016. márc. 23. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Tapasztalatok szerint a vastag pénztárca.
2016. márc. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy hogy mi az elvárás mindenki olyan amilyen. Te hiába akarsz nagy " társas intelligencia"-val rendelkezni ha egyszer nem olyan vagy. Magadra erőltetni bármit pedig, abból nem jössz ki jól.
2016. márc. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a legfontosabb, hogy az adott ferfi felismerje, hogy a nok nem egy homogen massza, hanem mind szemelyiseg, es nem leeht rajuk huzni egy atlagos sablont.


Amiket felsoroltal igaz lenne, akkor a vilag nepessegenek jelentos szazaleka egyedul lenne, nem pedig kapcsolatban.

2016. márc. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem annyi volt az elvárásom, hogy tisztességes, jó lelkü ember legyen. Hűséges férj és gondoskodó, de következetes apa. Szerencsére megkaptam. Bár ő nem magyar. A pénztárcája nem érdekel. Én is dolgozok. Amúgyis a gyerekekre szeretünk inkább költeni, nem magunkra. Egyébként ő intelligens férfi. Egyetemet végzett ugyan, de már előtte is többre tartotta a művelődést, mint a részegen fetrengést a kocsmában tizenévesen. Tehát már diploma előtt sem voly egy buta ember. Akkor is kellett volna, ha nem végzi el. Az egzisztenciát együtt építettük ki.
2016. márc. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy mit dolgozik, nem érdekel. Nekem van pénzem, azt a fontos, hogy neki is legyen annyi, amennyi az életviteléhez kell.

Az nem árt, ha olyat csinál, amit szeret, hogy ne őrüljön bele a mókuskerékbe.


Érzelmi és értelmi intelligencia fontos. Ne legyen egy robot, akiben nincs empátia. És ne legyen nyálcsorgatóan ostoba sem.


Az, hogy milyen a baráti köre, vagy van-e, nem nagyon érdekel.

2016. márc. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!