Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te miért vagy hálás az életben?

Te miért vagy hálás az életben?

Figyelt kérdés
2016. márc. 23. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Hálás vagyok hogy EZT a válaszomat nem tiltsák le!
2016. márc. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én akkor lettem hálás az életben amikor leballagtam a volt iskolámból .
2016. márc. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kinek kellene hálásnak lennem?
2016. márc. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szüleimnek,a sorsnak hogy nem kell nyomorban élnem,hogy tudtam sportolni és a barátnőmnek.
2016. márc. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egészségemért, ami kevés problémám van testileg, arról én tehetek.


A szellemi képességeimért, hogy jól és gyorsan tudok tanulni, pl. nyelveket, jó a számmemóriám, stb.


A nehézségekért, amiket kaptam, mert sokat tanultam és fejlődtem általuk.


És azért, hogy van hol aludnom, van mit ennem, és van barátnőm.

2016. márc. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A férjemért, a gyerekeimért, a házunkért, az autómért, az egészségemért, a barátaimért, a reggeli összebújós ébredésekért és mindenemért, amim van.

Ezt a hozzáállást tudatosan tanultam meg és azóta boldogabb az életem.

2016. márc. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Most írhatnám hogy az egészségemért, de mivel mentálisan tönkre vagyok menve, nem vagyok egész, nem vagyok egészséges. És akkor írhatnám, hogy azért mert van hol aludnom, de mivel minden éjjel szorongva fekszek és minden reggel mély szomorúsággal ébredek, az se érdekelne ha a híd alatt kéne ugyanígy gyötrődnöm. És írhatnám, hogy azért mert van mit ennem, de mivel a legolcsóbb, hulladék közül is a leghulladékabb ételeken élek, nem lehetek hálás. És másrészt azért, mert az egészség a testem valódi, eredeti állapota, és nem valami jó dolog, nem valami plussz.

És azért, hogy legyen mit ennünk és legyen hol aludnunk, szintén nem kéne hálásnak lennünk, mivel nem szenvedni születtünk, hanem élni. Mert a bőség a létezésünk által járna nekünk és az élet része, nem valami extra amiért meg kell dolgozni, mert ha az, és hálásnak kell lennem ezért az azt jelenti, hogy az élet alapjáraton kínlódás, szenvedés, gyötrelem.


Tehát nem, nem vagyok hálás. Egy valami van amiért hálás vagyok, hogy létezek. És ezáltal minden lehetőség adott.

2016. márc. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!