Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen vicces feliratos...

Milyen vicces feliratos humoros egyedi tárgyatok van? Mi a felirat mi a tárgy és szeretitek vagy csak úgy kaptátok, vagy vettétek?

Figyelt kérdés
Neked vagy ismerőseidnek? Mennyire tartod jópofának? Vagy milyen feliratot látnál szívesen és milyen tárgyon? Vagy csak a nevedet? Minden vélemény érdekel
2016. márc. 23. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagyon régen a férjemtől (akivel akkor még csak jártam) kaptam egy bögrét. Ádám és Éva van rajta meztelenül, Éva épp Ádám szerszámával bíbelődik, és az van ráírva, hogy:

"jó vagy nálam, állítom". Azóta már elrepedt, de nem dobom ki.

2016. márc. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Nekem van egy MALE TEARS feliratú bögrém, amit a húgom vett névnapomra, elég vicces és jópofa, szerintem. Van egy bögrém a nevemmel is, azt anyukámtól kaptam még kicsi koromban.

Meg a másik kedvencem egy Walter White-os póló, az elején Walter White wan egy Heisenberg felirattal,a hátán meg az, hogy "I am the one who knocks", ez igazából csak Breaking Bad fanoknak aktuális.

Meg van egy olyan, amin szuperhősnők vannak, Catwoman, meg Superwoman, meg Supergirl, és az van odaírva, hogy "Women at work", az is jópofa. Ezt a két pólót én vettem magamnak.

Illetve az egyik barátom vett nekem egy Pizza Slut feliratú pólót, azt is szeretem :D

2016. márc. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Barátomnak volt egy pólója, amin ez állt: "Nem haldoklom, én így élek". Nagyon jópofának tartottam, így nekem adta:)
2016. márc. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jah, meg égen akartam egy pólót "antiszociális munkás" felirattal. De csak ötlet szintjén maradt a dolog.
2016. márc. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy Kill the Kardashians feliratú pólóm.
2016. máj. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a biciklimen van "vigyázz lépcső" matrica. Ajándékba kaptam, gondolom nem kell leírnom, hogy mivel érdemeltem ki :D
2016. jún. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hát én már egyszer le lettem hurrogva itt emiatt de nekem egy olyan pólóm van h "sorry girls I suck dicks".

vettem már fel bulikba is amúgy, mert egy idő után terhes ám h egyfolytában nyaggatnak a csajok és akkor egyenként el kell magyarázni h mi a helyzet (és van amelyik fel se fogja persze)

na mindegy, szal nekem ez van, sztem jó

2016. júl. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!