Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi lenne a véleményetek...

Nektek mi lenne a véleményetek egy ilyen emberről?

Figyelt kérdés
van egy ismerősöm aki , hát egy kicsit más mint egy átlag ember . Mikor látom folyton zenét hallgat , és kizárja a külvilágot . Mikor beszélgetek vele folyton egyhangúan beszél . Sokszor egyedül van mint egy remete . Nem nagyon van barátja , csak egyedül van. Folyton irkál egy füzetben , és hát én egyszer belenéztem . Számok voltak benne , "666" meg 1999.09.09. meg rajzok , ilyen kés , fejsze rajzok , nevek , települések neve . Hát furcsa volt . Multkor dumáltam vele , és mondta hogy menjek el hozzá. Hát belementem , elmentem hozzá. Feltünően kedvesen fogadott , de a ház televolt keresztekkel , anyja , apja képével , gyertyákkal és még sok ilyen hátborzongató dologgal. hát inkább fogtam magam és eljötem. Miert csinált ilyeneket ?
2016. márc. 24. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
sátánistának tűnik, kerüld el messzire.
2016. márc. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
átlag tinédzser, aki más akar lenni, mint a többi. Tök normális ebben a korban. Majd megunja.
2016. márc. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csak kár hogy 22 éves
2016. márc. 24. 23:57
 4/6 anonim ***** válasza:

a tinédzser kor sajnos már kitolódott, vajon miért lakik még mindig anyu-apuval a 30 éves is? :)

hidd el, hogy ő szimplán csak érdekesnek akar tűnni, másnak, mint a többi, így hívja fel magára a figyelmet. Lehet, te képzelsz már túl sokat ebbe és elszabadult a fantáziád. Kérdezzél rá egyenesen, szemtől szembe, hogy te milyen stílust képviselsz? Lehet ezt viccesen is akár. Én annak idején depeche mode klubba jártam, hát ott aztán minden 2. arc ilyen volt, mint az általad leírt srác.

2016. márc. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy fuzet tele szamokkal? Aszta! Nicolas Cage egy ilyen sztori foszerepet jatszotta par millio dodoert
2016. márc. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem jobban jársz, ha nem foglalkozol vele. Ahogy az első válaszoló is írta sátánista...egyszer majd téged áldoz fel kecske hiányában, de tényleg eltudom képzelni az ilyen emberekről.
2016. márc. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!