Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nektek mik az alap...

Lányok, nektek mik az alap szépség rituáléitok?

Figyelt kérdés
Mit és mennyit tesztek a szépségetekért, mi nálatok az alap?

2016. márc. 25. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

naponta kétszer megtisztítom(reggel és este)

ezután tonizálom majd hidratáló krémet használok

hetente egyszer egész test+arc radírozást végzek

hetente kétszer pedig hajat mosok, ilyenkor sampon, balzsam meg végápoló

kb ennyi, nem szoktam túlzásba vinni

2016. márc. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tisztálkodom, s ha száraz valahol a bőröm bekenem, nagyjából ennyi.

A szépséghez tartozik még a fogyás és izmosodás, megfelelő étrend, arra figyelek. De hogy sok változást érnék el mással, azt nem hiszem, nekem pedig nem is annyira fontos az egész, sosem volt az.

2016. márc. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Két naponta hajat mosok, balzsamot használok.

Fürdés után testápolót használok. Reggel este fogmosás, fogselyem, szájvíz.

Lakkozom a körmeim, ha valamelyik lepattog vagy elkezd lenőni rögtön újrafestem.

Ha pattanásom van korrektort használok.

Heti egyszer bőrradírt használok.

2016. márc. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Naponta fogat mosok, reggel-este tusolok, kétnaponta hajat is mosok. Nálam ennyi. Nem viszem túlzásba. :D


30/N

2016. márc. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Naponta fürdök meg fogat mosok, reggeli meg esti arcápolási rutin minden nap, akkor i ha részegen esek haza vagy másnaposan kelek fel (ebbe beletartozik, hogy télen-nyáron, minden nap fényvédővel kenem az arcom, hogy ne legyek korán ráncos), reggel sminkelek, este testápolózok, hetente kétszer mosok hajat. Kozmetikushoz, körmöshöz nem, fodrászhoz ritkán járok. Heti 3-4-szer edzek, igyekszem nem csak pizzát enni meg alkoholt inni, rendszeresen járok fogászati meg nőgyógyászati vizsgálatra, szűrésre.
2016. márc. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én nem viszem túlzásba a dolgot. Reggel és este fogat mosok, este fürdök, arctisztítást végzek (lemosó és krém), kb. 4-5 naponta hajat mosok, ami után hajvégápolót használok. Ha hosszú a körmöm, akkor levágom. Emellett még szőrtelenítek, ha nagyon kiszárad a bőröm, akkor testápolót használok. Sminkelni ritkán sminkelek, ált. csak alkalmakkor.
2016. márc. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Napi 2x arctisztitas, arckrem, hetente 1x lehuzhato arcmaszk. Minden penteken szortelenitek (bajusz es szemoldok kiszedese - borotvalkozni gyakrabban szoktam)


Ha ez meg beletartozik, minden masodik nap elmegyek edzeni, 2 havonta 1x szemelyi edzot is berlek. Es azokon a napokon, amikor nem megyek edzeni,hasizom gyakorlatokat csinalok (ugyanis a hasizom 24 ora alatt regeneralodik, szval lehet olyat csinalni, hogy minden napos hasgyakorlat. )


Hajat heti 2x - 3x mosok, de pl szunet alatt, vagy ilyesmi, amikor ritkan megyek emberek koze, heti 1x


Kb ez az alap, a smink, parfum meg ilyenek csak a raadas

2016. márc. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!