Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért felejtek el dolgokat?

Miért felejtek el dolgokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy 7 éves kapcsolatomnak lett vége 4 hónapja.

1 hónapon át nem ettem rendesen. Nem érdekelt semmi. Az új év kezdetével új életet kezdettem. Új munkahely. Új város. Környezett.

Azóta nagyon lelkis lettem. Parázok. Félek. A munkahelyen is el felejtek dolgokat. Eltévedek. Ezek nem bagyon voltak jellemzőek. Elkezdtem magne b6 t szedni.

Szétszórt lettem.

Nem lehet kellene b12 t is szednem?


Mi van velem?



2016. márc. 25. 16:02
 1/2 anonim válasza:
talán azért mert ez volt a legnagyobb pofára esés az életedben. Rendbe fogsz jönni , csak idő kell. Nem hinném hogy a magne 6 - 12 használna. Egyrészt azért mert a recept nélkül kapható gyógyszerekben olyan csekély mennyiségű hatóanyag van, hogy szinte csak pénzkidobásnak számít. Ha valóba aggódsz az állapotodért, mert hiszen te ismered magad, te tudod milyen voltál azelőtt, keress fel egy szakembert.
2016. márc. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egy lusta ember, akit nem érdekelt semmi, csak épp azt csináltam amihez kedvem van.

Most egy belső érzést érzek, hogy ... márpedig azt kell csinálnom amit elvárnak, és olyan formátumban ahogy elvárják. Nem úgy ahogyan én akarom, és ahogy kedvem tartja. Otthonról sokkal nyugodtabban tudok dolgozni, mint a munkahelyen. Egyrészt nem vagyok a "munkához" hozzászokva, és a maximalizmushoz sem. Ezt gyakorolni kell, és akarni, úgy gondolom. Sok dologban tévedek a tudatlanságom miatt.

2016. márc. 28. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!