Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 'Akinek barátai vannak nem...

'Akinek barátai vannak nem lehet felesleges'. És akinek nincsenek?

Figyelt kérdés

Filmszexuális vagyok és most értem el Az élet csodaszép c. klasszikushoz és egyszerűen nem tudok vele mit kezdeni.

Egyik részem imádná a filmet, de a sötétebb, makacsabb énem gyűlöli.


A film egy darabig nagyon érdekes és szép, de a végén annyira felidegesített a mű hülyesége, hogy elfelejtettem az összes szépet ami előtte történt.. Ha valaki tényleg öngyilkos akar lenni, akkor azt nem érdeklik a barátai és, hogy mi lesz velük!

Ráadásul a legvégén azon gondolkodtam, hogy mi van, hogyha valaki nem mentett meg senkit a haláltól, nincs egy városnyi barátja és támogatója, nem adta fel a saját céljait, hogy másoknak segítsen? Erre a kérdésemre meg is kaptam a választ: 'Remember, George: no man is a failure who has friends.' Tehát az az ember akinek barátai vannak nem lehet felesleges... Ezek szerint, ha valakinek nincsenek barátai akkor az felesleges, nem?

Olyan szinten nem tudja a film, hogy mit érez egy öngyilkosságra készülő ember, hogy az már nekem fáj..


Mi a véleményetek?

Ha a filmet nem láttátok, akkor az idézetről.


2016. márc. 25. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Orgazmusod van egy film nézésekor? :D
2016. márc. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Akinek van biztos nem az.

Akinek nincs nem biztos.

Nem minden fehér ami nem fekete

2016. márc. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért lenne felesleges az az ember akinek nincsenek barátai?

Nekem egy időszakomba nem voltak évekig barátaim,akkor felesleges voltam? Most meg vannak már nem?


Szerintem ez tök hülyeség.



Attól,mert vkinek nincsenek barátai segíthet családjának,szomszédjának,állatoknak stb stb

2016. márc. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem láttam a filmet, nem tudom, miről beszélsz, de az biztos, hogy az érvelésed nem helytálló. PL. ha azt mondom, hogy van otthon meleg víz, akkor azt mondom, hogy nincs hideg? Nem. Ez csak egy megnyugtató szöveg, hogy ha vannak barátaid (ergo emberek, akik értékesnek tartanak), akkor nem lehetsz értéktelen. De nem mondja, hogy akinek nincsenek, az értéktelen. Érted, ugye? ha azt mondom, hogy a boltban van kifli,az nem jelenti, hogy kenyér viszont nincs.
2016. márc. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!