Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Komoly önbizalomhiánnyal...

Komoly önbizalomhiánnyal küszködök. Mit csináljak? Min változtassak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Komoly önbizalomhiánnyal küszködök, ami nagyon megvisel.

Van 1-2 lány ismerősöm, akik annyira szépek, és mikor egy konkrét lányt meglátok nagyon elszomorodom, hogy Ő milyen szép, okos,tehetséges, én meg semmi. Kék szeme van,szép alakja, hosszú barna haja.. Én meg? Átlagos barna szem, középhosszú barna haj, semmilyen alak.

Annyi szép nő van, én pedig sehol sem vagyok hozzájuk képest. :(

Szerintetek mi lehet szép egy nőn?Mit néztek meg először?

Szeretném megváltoztatni a külsőm, és nem tudom hol kezdjek.. vagy hozzá se kezdjek, mert már alapból csúnya vagyok, és kutyából nem lesz szalonna? :)

Szeretnék már biztos lenni önmagamban, hogy én is szép vagyok.

Segítsetek kérlek.

20/L



2016. márc. 25. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha akarsz küldj képet.Talán tudok segiteni,persze ha akarod :)

F21

2016. márc. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Szia!


Első lépéseben először is magadnak próbálj megfelelni és ne másoknak. :)


Amit a külsődről írtál, egyáltalán nincs semmi baj vele és csak az önbizalomhiány miatt érzed úgy, hogy nincs semmilyen alakod, közben meg lehet, hogy nagyon is jó alakod van. :)


És te is tehetséges vagy valamiben csak még nem találtad meg mi lehet az.


Ha az alakodat akarod jobbá tenni akkor például válasz olyan alakformáló sportot ami érdekel és úgy érzed, hogy hozzád illik. :)

2016. márc. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem csak az alakommal.. Az arcommal is.. a szememmel is.. a hajam sem tetszik.. a mellem sem olyan nagy mint a többinek.. Nem vagyok olyan talpraesett sem mint mások.
2016. márc. 25. 21:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne mondj ilyet, nem hiszem, hogy ennyire nagy lenne baj.


Én már találkoztam olyan lányokkal akik ugyan így vélekedtek magukról és közben bármelyik szépségkirálynőt legyőztek volna olyan szépek és csinosak voltak és szerintem veled is ez a helyzet.


És ha szabad, akkor megkérdezhetem, hogy kaptál e bármilyen visszajelzést a férfiak részéről? És ha igen akkor pozitív,negatív vagy semleges volt?


Biztos, hogy majd te is megtalálod azt az illetőt akinek te leszel a legszebb lány világon.


Csak járj mindig nyitott szemmel. :)

2016. márc. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És mindig próbáld meg csak a pozitív gondolatokat előtérbe helyezni.
2016. márc. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm:')


Igazából még nem kaptam negatív-, sem semleges visszajelzést, csak pozitívat.. de abból sem túlzottan sokat..

De biztos vagyok benne hogy nem volt őszinte.. a normális és helyes pasik nem figyelnek fel rám. :/

2016. márc. 25. 21:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy csak nem mernek kezdeményezni nálad, mert azt hiszik, hogy már van valakid vagy úgysem lesz esélyük nálad. :)
2016. márc. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!