Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Onbizalomhianyossag es felteke...

Onbizalomhianyossag es feltekenyseg csokkentese?

Figyelt kérdés
Sziasztok!19eves lany vagyok nagyon nagy onbizalom hiannyal,undorodom magamtol. Allandoan itt motoszkal a fejemben,hogy nem vagyok eleg jo a baratomnak. Pedig o mondja hogy szeret,szerelmes belem.A kornyezetemben is dicsertek meg a kulsom hogy csinos. Igazabol miota vele vagyok valahogy gatlasosabb lettem. Regebbi baratommal nem volt ez. De a mostani parom nagyon szeretem. Lehet ez miatt?(pl szexben van par eros gatlasom,ugy erzem lehetetlen elnyomnom magamban)A masik pedig a feltekenyseg.Szeretem,de folyamatosan az jar a fejemben hogy jon valaki jobb es engem pedig eldob! Mondta hogy persze nem,de en annyit agyalok ezen! Valaki segitsen!? Ugy erzem sosem fogok megvaltozni! Nem akarom hogy ez kiatt menjen ra a kapcsolatunk..
2016. márc. 27. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Istenem de nagy élet problémák.. milyen rossz neked.. Én annak örülnék ha lenne egyáltalán kapcsolatom
2016. márc. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi a faszert irsz ide ha nem tudsz rendes valaszt adni? Takarodj mar.
2016. márc. 27. 22:06
 3/9 A kérdező kommentje:
Mi a faszert irsz ide ha nem tudsz normalis valaszt adni? Takarodj mar
2016. márc. 27. 22:07
 4/9 anonim ***** válasza:
Na megjegyzem, Egy tipikus példa arra mikor egy Nő elküld undoritó ocsmány módon egy férfit, azért, mert irt egy higgadt normális őszinte mondatot, csak 'gratulálni tudok ehhez a női empátiához! és akkor lehet mutogatni h a férfiak milyenek..
2016. márc. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Eloszor is, szerintem nem volt szép toled, ahogy olyan tragar, nohoz méltatlan modon elkuldted az elso valaszolot, viszont azért megprobalok valaszolni a kérdésedre.

En is borzalmas onbizalomhianyban szenvedtem/szenvedek. Teljes mértékben megértem amit érzel, velem is volt ilyen. De hidd el, ez csak a te fejedben létezik, a baratod ugy szeret ahogy vagy. Nem fog elhagyni. Johet nalad barmennyivel jobb testu, szebb haju, jofejebb lany, a baratodnak nem fog kelleni. Miért? Mert neki Te vagy a legjobb, neki Te kellesz. Ezt probald tudatositani magadban. Egyebként, ha hiszel abban, hogy a vilagon mindenkinek megvan a maga parja, akkor konnyebb elhinned azt is, hogy a baratod nem fog elhagyni, mert Te vagy az o parja, akit neki szant az eg. Innentol kezdve johet barmilyen szép, okos no vele szembe, észre se fogja venni:)

Onbizalomhianyra pedig még én is keresem az orvossagot, de nekem sokat segitett az, hogy elkezdtem kisebb részletekre bontani magam, s azokat kielemeztem. Eloszor a kulsosegeket vettem: megneztem a szemem, kozelebbrol, tavolabbrol. Eszre vettem, hogy gyonoru a szine, akar a fak lombja (zold:D) Aztan attertem a hajamra. Ahogy elmerultem a gondorfurtjeimben, radobbentem, hogy mennyire tetszik, es milyen szerencsés vagyok ilyen hajjal. Hiaba kocos, tobb macera van vele, de nekem tetszik. Kulonleges. De pl. volt amivel nem voltam megelegedve. Azt probaltam elfogadni, kijavitani, vagy egesz egyszeruen helyette inkabb valami szép testrészemre koncentralni. Aztan elkezdtem a belsomet elemezni. Eszrevettem, hogy mindig mosolyogva koszonok mindenkinek, hogy dudolok magamban mikozben megyek az utcan es szeretek hosszasan beszelgetni az emberekkel. Es ahogy egyre tobb kis aprosag feltunt nekem magamban, raebredtem, hogy nem is vagyok olyan rossz mint amilynenek eddig gondoltam magam. Persze vannak nekem is hibaim: karomkodok, ha ideges vagyok valamitol, hangosan beszélek, szivesebben lustalkodom, minthogy takaritsak stb. De ezek hozzam tartoznak, ettol vagyok igazan en. Ezt probalt meg felfogni. Ha valami nagyon nem tetszik magadban, vagy elfogadhtatatlannak talalalod, akkor azon is probalj meg valtoztatni. Minden emberben van jo, és rossz. Van aki szorgalmas, van aki joszivu, van aki okos stb. Ha raebredsz, hogy te pl. rendkivul kemenyen dolgozol es kitarto vagy, akkor ne azt nezd, hogy de masok sokkal szebbek nalad.. Mert lehet, hogy ok meg nem olyan erosek, hogy olyan nagy odaadassal es szorgalommal dolgozzanak mint Te. Remélem tudtam segiteni:)

2016. márc. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyszer majd ha felkészülsz rá ,próbáld ki az MDMA-t (önbizalom hiányosságra)! DE NE SZOKJ RÁ!

Nálam ez bevált! ;)

2016. márc. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
AAzta ezt még én is kipróbálom :D orvos által felirtan használható rendes gyógyszerként ? vagy ez kimondottan illegális drognak számít ? Az a helyzet velem is hogy évek óta küzdök szorongás önbizalomhiányba, és voltam már pszochológusnál is meg 1-2 dolgot kipróbáltam amit úgymond "előírtak, de nem lettem jobb tőle
2016. márc. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyilván illegális ,viszont mielőtt kipróbálnád rendesen olvass utána mit ,hogyan kell (legegyszerűbb az lenne ha orvosi körülmények között próbálnád ki)!

100 emberből általánosságban 9 ember hal meg ,de nem a szer,hanem a figyelmetlenség miatt(folyamatosan utána kell pótolni a folyadékot a szervezetednek ,de nem szabad túl sokat sem egyszerre bevinni ,illetve nagyon sokan észre sem veszik ,de annyira elfáradnak ,hogy belehalnak ,pihenni kell ha kicsit is pörögsz...)

A legfontosabb a tiszta anyag (lehet kapni gyógyszertárakban MDMA tesztereket)!

ajánlom a DAATH.hu-t ott mindent megtalálsz!

2016. márc. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hat megmondom oszinten,a hallucinogen dolgoktol nagyon felek. Par dolgot probaltam mar,miota raszoktam,es lejottem rola nagyon nehezen azota estem bele ebbe a teljesen mas viselkedesbe..
2016. márc. 29. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!