Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi bajuk van velem az emberekn...

Mi bajuk van velem az embereknek az interpals-hoz hasonló oldalakon? :D

Figyelt kérdés

Kipróbáltam párat de sehol se jártam sikerrel. Az összes inkább egy társkeresőre hasonlít :/ Pedig egy embernek se annyit írtam, hogy "hello" "how are you?", próbáltam egy normális beszélgetést kezdeményezni bemutatkozással, azok alapján amiket a profiljukon láttam. Volt rólam fent több kép is, ki volt töltve az adatlapom, mégis csak afrikaiak/arabok írtak, amivel különösebb bajom nem is lett volna ha tudtak volna normálisan kommunikálni. Ennyire számít a külső? :/ Lány vagyok, elég csúnyácska (sok baj nem lenne velem ha nem akkora orrom lenne mint egy elefántnak :D) ezért nem ír vissza senki? Vegyesen írtam lányoknak és fiúknak, szépeknek és csúnyáknak, és egyáltalán nem vagyok perverz.


Na most, hogy kinyafogtam magam, van valaki aki tud olyan oldalt mondani ahol TÉNYLEG tudom gyakorolni a nyelveket? 16/L


2016. márc. 28. 13:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ó hát mi baj van azzal orral?:)
2016. márc. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%

Most ez egy társkereső oldal?

Mert ha igen akkor egyszerű a válasz

Egy társkereső oldal nem azért van, hogy te nyelveket gyakorolj. Senkinek nincs kedve egy vadidegennel írogatni aki nem társat akar, csak nyelvet akar tanulni. Ehhez van külön oldalak ahol lehet gyakorolni.

Ha társkeresés a cél, akkor egyértelmű hogy az afrikaiak, arabok és hasonlóak sem azért írnak rád, mert tetszel neki, és kapcsolatot akarnak. Nekik csak egy "ajtó" vagy Európába. Pár párbeszéd után remélik, hogy rábeszélnek téged, hogy intézz el nekik egy menlevelet, hívd meg őket Európába. Így esélyük van kitörni a lebujhelyről, és Európába jönni. (nem kell migránsokkal együtt menetelniük)

16 évesen nagyon naiv vagy, és kicsit buta, hogy ilyen oldalakon akarsz nyelveket gyakorolni.

2016. márc. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én interpalson ismertem meg az egyik külföldi barátomat, akivel egymást tanitjuk az anyanyelvünkön c: Igaz, előtte én is vagy 80 különböző emberrel beszéltem (azokkal se sokáig, mert a 95%-uk perverz volt vagy valami levakarhatatlan arab vagy afrikai, akik mindig rámirtak, hogy adjam meg a skype-om, erre mikor nem irtam vissza nekik meg letiltottam őket, még regisztráltak egy másik e-mail cimmel és arról irogattak -.-'). Szóval elég sok beteg ember van ott is, de előbb-utóbb csak találsz valami normálisat, akivel tudsz nyelvet gyakorolni.
2016. márc. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#2 Kösz de nem én vagyok a hülye, ez NEM társkereső -.-
2016. márc. 29. 06:37
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Japánul tanulok, japán levelezőtársakat keresnék...de nekem is többnyire csak arabok, törökök, meg magyarok írnak.

Állítsd be a lakhelyedet arra az országra, amelynek a nyelvét tanulod.

Én átállítottam a lakhelyemet Japán, Nagoya-ra. (A bemutatkozásomban jelzem, hogy valójában nem ott lakok)

Azóta írnak japánok is.

2016. ápr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Lehet tul fiatalnak gondolnak? Habar gondolom korodbelieknek irtal.

Nem tudom sajnos,szerintem jo oldal es megismertem sok erdekes embert onnan:) persze turelmesnek kell lenni :)

2016. máj. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sok sikerem volt interpalson, csomó lengyel barátom lett akikkel tudok gyakorolni + angolul irok veluk ezert az angolom hatalmasat fejlődött.

Szerintem te írj rá másokra, én mindig azt csinálom, hogy a keresőbe beírok valamit, pl. Rock, vagy Led Zeppelin, vagy history, ipyesmi, és ráírok a jónak tűnő emberekre.

Egyszer beírtam, hogy "maths teacher" és találtam is egyet, de nem segítezt a mocsok. Esetleg ajánlhatok olyan embert nrked, akiről tudom, hogy jófej és ír rendesen. Ha írsz most egy privátot

17F

2016. máj. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Most lehet engem is butának/naívnak tituláltok, de én azt hittem, hogy mindenkinek úgy megy, mint nekem. Tegnapelőtt regisztráltam és győztem visszairogatni az embereknek, szerintem minimum vagy 25-el beszélgettem egyszerre és nem csak arabokkal. Változatosan volt minden :D Lengyel, angol, japán, amerikai, szerb stb..Én meg örültem a fejemnek, hogy itt mindenki ilyen barátságos mindenkivel! Sajnos odáig még nem jutottam el, hogy írjak valakinek, sem hogy legalább egy lánnyal beszéljek! És ne értsetek félre, ezt nem dicsekvésből írtam, hogy hú de sokan írtak nekem és most aztán de király(nő) vagyok, csak egy egyéni tapasztalat volt.
2016. máj. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
Amikor regisztráltam, az első 1-másfél héten engem is csomóan jelölgettek meg naponta kaptam két tucat üzenetet mindenféle nemzetiségű embertől. Nem vagy ezzel ilyen kis egyedi hópehely.
2016. máj. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Igen, számítottam rá, hogy valaki biztosan be fog szólni, azért is írtam oda a "ne értsetek félre" részt, úgy látszik nem jöhet minden össze :)
2016. máj. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!