Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk mi a véleményetek rólam?

Fiúk mi a véleményetek rólam?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok fiús lány,160 cm kb 60kg tudom ez elég sok :/ hosszú barna hajam van és barna szemem


Szeretem a fiús dolgokat(autó,motor stb)

Belső:

Őszinte(néha ezzel megbántok embereket,de valahogy nem tudok hazudni,nem is szeretnék)

Megbizható

Figyelmes

Kedves

Vicces

Jófej


Negatív:

Nagyon sokat káromkodok

Elég érzékeny vagyok,hamar meg lehet bántani

Kicsit talán nehezen nyílok meg az ismeretlen emberek előtt

Most ennyi jut eszembe


Ne írjátok hogy fiatal vagyok stb.


Főként a korombeli fiúk válaszát várom (12-14 körül)



2016. márc. 28. 20:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy elég akaratos és makacs vagyok :D
2016. márc. 28. 20:19
 2/6 anonim ***** válasza:
teljesen normális vagy,VISZONT A súlyoddal ne foglalkozz!
2016. márc. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. márc. 28. 20:58
 4/6 anonim ***** válasza:

figyelj, én csak annyit mondok, hogy ennyi idősen ne a fiúzással foglalkozz, és nem jó ötlet ennyi mindent leírni magadról, ki tudja, lehet egy ismerősöd megtalálja a kérdést, és pont rádismer extrém esetben, és azért valljuk be, egy ilyen kérdést kiírni elég gáz, főleg mert itt általában a forever alone emberek, kérdések vannak. tudom hogy írtad, hogy ilyeneket ne írjunk hogy fiatal vagy, de tényleg..:/

meg másrészt ha már véleményt kértél: egy ideig lehet hogy menőnek tűnik fiúsnak lenni, de majd olyan 16 éves körül rájössz hogy a fiúknak a tévhit ellenére: egyáltalán nem jön be, és tényleg valami bomba személyiségednek kell majd lennie hogy egy kicsit is felfigyeljenek rád. a pozitív tulajdonságokat meg könnyű leírni, mindenki mondhatja magáról ezeket, mégha esetleg nem is ilyen, csak nem veszi magáról észre. a káromkodás meg elég gáz. ezeket nem bántásból írom, csak tényleg lásd, hogy még annyit fogsz változni, hogy amikről meg vagy bizonyosodva hogy olyan leszel örökre, és hogy jó, valószínüleg egy év múlva teljesen máshogy fogod látni!

2016. márc. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! A káromkodásról próbálok leszokni,de nehéz! Igazából nem ismerkedés miatt tettem fel a kérdést csak érdekelt hogy a fiúknak mi véleménye az ilyen fiús lányokról...nem bántottál meg,igazad van,mégegyszer köszönöm
2016. márc. 29. 18:02
 6/6 anonim válasza:
MAJDNEM ez vagyok.. Fiú ba.. 😂
2016. márc. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!