Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van e még olyan lány aki...

Van e még olyan lány aki (többi >>> )?

Figyelt kérdés
Létezik még az a féle lány , aki érzelmes , segítőkész , nem csak a pénzed érdekli , tud igazán szeretni , értelmes és szép is , nem a pávákat szereti meg a azt aki cigizik vagy kanos , nem posztol face re naponta 10 képet ? Nem hagyja ha bárki fogdossa és nem dől bele minden kapcsolatba , Van még ilyen ? 🙁 15 F

2016. márc. 28. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen még van
2016. márc. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen
2016. márc. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még facem sincs. :) Értelmes, tanult is vagyok, szép is (miazhogy :) ) És senki nem fogdoshat, csak az akinek én azt megengedem, jelesül a páromnak. Bár érzelmes szerintem annyira nem vagyok, meg a leg segítőkészebb sem.


Bár hogy mi az a páva azt nem tudom, de a pávát, mint madarat szeretem, mert nagyon szép :) Más pénze meg nem érdekel, van nekem is elég.

2016. márc. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen van...megfelelnék a kritériumoknak, csak hát szerintem nem vagyok túl szép. És lehet hogy ha az átlagos kinézetű lányok közé "lesüllyednél", akkor találnál még több ilyet..just sayin'
2016. márc. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van:)
2016. márc. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg lány van, aki kapásból úgy érzi, hogy teljes mértékben illik rá a dolog, csak épp a valóság teljesen más.
2016. márc. 29. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!