Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok nektek mennyire taszito...

Lányok nektek mennyire taszito ha 1 fiunak elálló fülei vannak?

Figyelt kérdés

Na én lennék ez a szerencsétlen flótás akinek eléggé zavaroan elálnak a füleim.Régen nagyon sokat gyunyolodtak velem csufolodtak ami elég mély nyomot hagyott bennem.Mostanra 21(F) évesen ott tartok,hogy már kerülöm a társaságokat,mert csak kinevetnek..

Ebböl adodoan képzelhetitek,hogy hol lehet az önbizalmam. 1pl.Szégyenlek más szemébe nézni beszélgetés közben,mert még én érzem magam kinosan. :(



2016. márc. 29. 21:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szántó Dávid, sportriportert se zavarja. Vegyél róla példát:)
2016. márc. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Van plasztikai műtét rá. De egyébként csak te gondolod azt hogy szégyellni kell magad. Ha van vagy lenne valami egyéniséget még tetszene is az embereknek.
2016. márc. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nyilván te sem tudod milyen az amikor kinevetik az embert,mikor nem is tehet rola...
2016. márc. 29. 21:25
 4/23 anonim ***** válasza:
Vannak fiúk akiknek aranyosan áll.lehet neked sem áll olyan rosszul.
2016. márc. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Van egy tanácsom számodra. Legyél humoros, legyen önbizalmad (vagy csak tegyél úgy mintha picit nagy lenne az egód) ha ezt viccesen oldod meg és megnevetteted a lányt akkor les**zarják a füled.

Most komolyan, már 21 éves vagy, szerintem itt az ideje hogy ne adj mások véleményére;)

2016. márc. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Régebben elég vicces,humoros,életvidám figura voltam azota ugye rájöttem,hogy az élet nem fenékig tejfel.

Igy tehát megkomolyodtam és besavanyodtam szinte ugy élek,mint 1 nyugger.Ami nem valami szép pálya.

2016. márc. 29. 22:29
 7/23 anonim ***** válasza:
mutatsz képet privátban?
2016. márc. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok. Én is ugyanúgy voltam, mint te. Pontosan tudom, hogy miről beszélsz! De ezt csak MI tudjuk. Könnyen mondják mások, hogy ne foglalkozz vele, fogalmuk sincs róla, milyen érzés ez. Engem általános iskolás koromtól egészen felnőtt koromig csúfoltak. Már depressziós lettem, egy boltba is alig mertem bemenni vásárolni. Már 17 évesen elhatároztam, hogy összegyűjtök annyi pénzt, amiből meg tudom műttetni. Jó pár évig kellett várnom, de végül is sikerült! Nagyon szuper lett az eredmény, és végre merek másokkal szembe nézve beszélni, és rövid hajat hordani.


Ha gondolod, írhatsz nekem, akár levelezhetünk is e témában, mert tudom, milyen kincs az, ha valaki megért és meg tudod vele beszélni a gondjaidat.


Egyébiránt a FB-on van egy zárt csoport FÜLPLASZTIKA néven. A hoxa.hu-n is van egy topic ugyanilyen néven. Ha érdekel.

2016. márc. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%
Nézd, én nem akarok beleszólni, ha plasztikai műtéttől jobban éreznéd magad, tedd azt, de egyszerűen érthetetlen számomra, mért ekkora tragédia, ha vkinek elállnak a fülei. Éspedig azért, mert volt anno egy barátnőm, akinek sziklaszilárd meggyyőződése volt, hogy így nem élet az élet, szintén plasztikai műtétben gondolkodott, már 13 évesen. Pedig ezzel együtt egész helyesen nézett ki, sőt, kifejezetten cuki volt az elálló füle:D
2016. márc. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

*20/l

sorry ez lemaradt:D

2016. márc. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!