Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek, hogyan tudnék...

Lillo994 kérdése:

Szerintetek, hogyan tudnék felszabadultabban beszélgetni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Gondom van a kommunikációval,mióta férjhez mentem és új faluba költöztem. Azelőtt sokkal jobban el tudtam beszélgetni az emberekkel, most viszont nagyon zárkózott lettem.Itt sajnos kevés a fiatalság így nem igazán sikerült új barátokat találnom,a régiek meg már elfeledkeznek rólam. Tudnátok tanácsot adni,hogyan tudnék kicsit feloldódni a beszélgetések során?
2016. márc. 30. 16:04
 1/1 crudy ***** válasza:
Ismerkedj. Konkrétan: Ha beszélgetésbe kerülsz akkor legyél érdeklődő és kérdezz sokat. Az emberek sz@rnak bele abba h a másik mit mond magáról ezért mondják sokan h nem tudnak idegenekkel beszélgetni, mert nem tudnak mit kérdezni. De ha nem is érdekel mit mondanak azért egy két kérdés biztos az eszedbe jut amit be tudsz dobni. Az ember azt a másik embert kedveli meg akit ismer és szimpatikus. Ha megismernek onnan már elég könnyű lesz!
2016. márc. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!