Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiuuuk? Na? Tetszenek az...

Fiuuuk? Na? Tetszenek az ilyen lanyok?

Figyelt kérdés
Nektek tetszenek azok a lányok akik nehezen kaphatóak vagy az elérhetetlent játszák?
2016. márc. 30. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
nem
2016. márc. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nope
2016. márc. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Miert?
2016. márc. 30. 18:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert egy idő után kva unalmas. Az még oké, hogy az elején nehezen adja magát de az, hogy ha már játssza az már nem.
2016. márc. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem. Azért, mert az ember beleun ebbe. Azt én nem szeretem, ha nem vesznek komolyan, egy ideig oké, de utána már az ember hülyegyereknek érzi magát, nem fogok sorba állni, megyek tovább.
2016. márc. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azok tetszenek, akik nem adják magukat túl könnyen, ami nem azt jelenti, hogy nehezen kaphatóak. Legyen meg a kölcsönös közeledés egymás felé.
2016. márc. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Egy ideig jó tud lenni ha nehezen adja magát viszont egy bizonyos színt után már kiábrándító.
2016. márc. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Ezzel azt akarom mondani, hogy amúgy sem vagyok valami "vihargyors Don Juan", szóval aki még rajtam is lassítani akar, az inkább fékezzen mást.

2016. márc. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem. Volt már dolgom pár ilyen lánnyal és elég zavaró, amikor valakinek előadják a nehezen kaphatót, aztán másnál mehet a dolog negyed annyi munkával. Viccnek jók, másra nem.

A nehezen adható és a könnyen kapható közt ott a normális.

2016. márc. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
arra készülj fel,hogy ilyen stílussal nem az értelmesebbek fognak utánad hajtani
2016. márc. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!