Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz az hogy minden férfit...

Igaz az hogy minden férfit összevernek élete során legalabb egyszer?

Figyelt kérdés
Ugy hogy kórházba kerul

2016. márc. 30. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

He???? :)))))


Hát nem tudom, én eddig megúsztam... akkor ez nekem hátra van még?? O.o

2016. márc. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyszer akartak, de megbánták.
2016. márc. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De engem már többször is összevertek 8-napon túli sérülésekkel, pedig lány vagyok.
2016. márc. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
csak nem
2016. márc. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint akit élete során legalább egyszer nem vertek félholtra az már nem is nevezheti magát férfinak?.:DDD
2016. márc. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem igaz. Honnan vetted ezt?


Nyilván közrejátszik a lakó/ élőkörnyezet, a személyiség, a viselkedés, a szerencse, és még számtalan dolog.

Engem speciel már vertek össze így - de az az én balfékségem miatt volt. Nem is rájuk haragszom, hanem magamra.


De pld. az sem az öcsémet, sem az édesapámat ( őt már nem is fogják, Isten nyugosztalja), se a barátaim,ismerőseim közül senkit nem vertek még meg. Max. egy két iskolai pofon, kakaskodás - de a többségnél még annyi sem.

2016. márc. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hármas es utolso miert kaptatok verést?
2016. márc. 30. 19:24
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

Hát nem hinném.

Engem sem vertek meg, remélem nem is. Pedig minden héten betalálnak, és ha visszaadnám, az elmúlt pár évben lehet előfordult volna egyszer-kétszer..

2016. márc. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a mai világban sajnos minden lehetséges, tehát könnyen lehet, hogy ez az adat létezik a '90-es évek óta...
2016. márc. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Hármas es utolso miert kaptatok verést?"

Én az utolsó vagyok:

Nem vagyok rá büszke, de tanultam belőle.

"Picit" piáztunk a haverommal,és erősebb lettem gondolatban, mint a valóságban. Kötekedtem, csak nem vettem figyelembe, hogy nem egy emberbe kötök bele, hanem egy három fős társaságba.

Megérdemeltem amit kaptam,és tanultam belőle.

2016. márc. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!