Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok ilyen lányról?

Mit gondoltok ilyen lányról?

Figyelt kérdés
Fura, ha egy lány nem foglalkozik annyit a külsejével? Mármint, hogy nem járok fodrászhoz, kozmetikushoz, műkörmöshöz. Természetes a hajszínem, a körmöm se festem, és nem nagyon szoktam sminkelni se (ha igen, akkor korrektor és szempillaspirál). Csak annyi ruhám van, amennyit kihasználok. (női szemmel elég kevés) Nem érdekelnek a márkák, sose vennék semmi olyasmit, amin szembetűnő helyen van a márkajelzés. Sokkal jobban érdekelnek egyéb dolgok (zene, könyvek, művészetek, utazás, tanulás, hasonlók). Ennek ellenére sosem volt problémám az ismerkedéssel, mindig tetszettem mindenkinek, aki nekem tetszett. Valóban furcsa ez? 22N
2016. ápr. 1. 19:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha azt mondom, hogy nem, akkor az kielégítő válasz?:)
2016. ápr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ecce homo
2016. ápr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a furcsa, hogy egy ilyen lány feljön a gyakkérdésekre és megkérdezi ezt. Ha tényleg sohasem volt problémád az ismerkedéssel, mindig megtaláltad a megfelelő embereket, akkor miért fontos neked, hogy mit gondol rólad az internet népe, hogy furcsa vagy nem furcsa ez a magatartás?!
2016. ápr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
dehogy furcsa(legalább nem költöd a pénzt):D
2016. ápr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem furcsa. Pontosan ilyen a mai ember, lánykori nevén homo sapiens sapiens.
2016. ápr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy inkább a külsejével foglalkozzék, mint mások véleményével.

De az eléggé meredek, hogy fodrászhoz sem jár.

2016. ápr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Fulár ***** válasza:
24%
Furcsa???Te vagy álmaim asszonya!Bár több ilyen lány lenne a világon!
2016. ápr. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%

Szép, ápolt, hosszú hajjal nem kell 22 évesen fodrászhoz járni.

Egyébként nekem nem furcsa, magam is ilyen vagyok, csak kicsit idősebb.:-)

2016. ápr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Példa értékü
2016. ápr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem volt problémád az ismerkedéssel, mert az csak egy hülye és hazug sztereotípia, hogy az összes férfinak a műkörmös, agyonsminkelt, kihívóan öltözködő lányok tetszenek.
2016. ápr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!