Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csajok! Bele szoktatok gondoln...

Csajok! Bele szoktatok gondolni abba, hogy az a sok vén nyugdíjas is valamikor fiatal (szép) kiscsaj volt és akár rátok is ez a sors várhat majd?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem provokatív szándékú a kérdésem, csak más stílusban nem tehettem volna fel a kérdést, azért hogy érzékeltessem ennek a dolognak a jelentőségét. Nem tudom elképzelni, hogy a mostani hosszú lábú, vékony, dús hajú érzéki csajok legalább egyszer nem gondoltak bele abba, hogy egyszer ők is meg fognak öregedni és lehet, hogy teljesen átalakul az önértékelésük és a világról alkotott véleményük. Persze vannak olyan nők, akiken egyszerűen nem fog az idő vasfoga, mint pl. Sharon Stone, Susan Sarandon, Christie Brinkley (úristen utóbbi hogy a fenébe lehet ilyen vonzó 62 évesen :D) és ugyanolyan vonzó lehet, mint egy huszonéves. Vagy ti is mindent meg fogtok tenni a szépség érdekében 50-n túl is és nem aggódtok annyira, mert úgyis tudjátok, hogy jó a genetikátok?

2016. ápr. 2. 11:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
Nem.
2016. ápr. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%

Te is megöregszel, vén f* sz leszel, és senkinek se kellesz majd.

Te belegondoltál ebbe? :)

2016. ápr. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Férfiként lazábban lehet "túlélni" az öregedést: motorozás, piálás a haverokkal, fizetős örömlány stb.

De a legfontosabb, hogy egy férfi énképe közel sem csorbulhat 40 év alatt olyan mértékben, mint egy lány esetében, aki konkrétan a legfontosabb tulajdonságát veszíti el: a női jellemvonásokat. Magamból kiindulva, huszonévesen most sem vagyok egy Bradley Cooper kaliber és ezért én jobban fel fogom tudni dolgozni az öregedést.

2016. ápr. 2. 11:30
 4/18 anonim ***** válasza:
73%

Egyáltalán nem félek az öregedéstől.

A külsőnél vannak ezerszer fontosabb dolgok is az életben. Nem a külsőm tesz boldoggá. A külsőben annyi fontos, hogy az ember legyen ápolt.

Én az öregedést nem valami rossz dolognak fogom fel. Hanem inkább pozitívnak. Hiszen aki idős, az már megért egy szép kort.

2016. ápr. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Remélem megtapasztalhatom milyen "vén nyugdíjasnak" lenni :)
2016. ápr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%
Nem érdekel. Most se foglalkozom azzal hogy hogy nézek ki,öregként se fog érdekelni.
2016. ápr. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%
Szoktam rá gondolni, de nem félek attól, hogy elveszítem a szépségem, nőiességem. Valószínüleg 60 évesen nem ez lesz a legfontosabb hanem a család, unokàk stb...
2016. ápr. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

Ja, belegondoltam. De szerintem egy gazdag és híres nőnek, mint azok, akiket felsoroltál, könnyebb jól tartania magát még idős korában is. Egy átlag ember, főleg itt Mo.-on szerintem nem teheti meg, pláne nem nyugdíjasan, hogy konditerembe meg kozmetikushoz járjon, vagy világhírű fodrászok csináljanak neki frizurát. Meg mivel ők híresek, tőlük el is várják, hogy mindig toppon legyenek. Nem lennék abban biztos, hogy azok, akiken szerinted nem fog az idő vasfoga, akkor is így néznének ki, ha mondjuk nem híres modellek meg színésznők lennének egy rakat pénzzel a zsebükben, hanem csak pár az átlag amerikai háziasszonyok közül. Szóval szerintem ezért nem jó hírességekhez hasonlítgatni egy sima, középosztálybeli embert.

De amúgy ha lesz rá pénzem, meg igényem, gondolom minden tőlem telhetőt meg fogok tenni, hogy jól nézzek ki.

18l

2016. ápr. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
Ebbe inkább a fiúknak kellene belegondolni! És úgy választani maga mellé TÁRSAT, hogy nem a dús hajra, meg az bomba alakra megy, hanem végiggondolja, hogy a külső egyre csak kopik, míg az alaptermészet örökre megmarad! Mindjárt kevesebb válás, meg nőgyűlölő, csalódott férfi lenne...
2016. ápr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
Az utolsónak respect akkor is ha lepontozták. Aki kimondja az igazságot azt a gyakorin mindenki lepontozza. Kérdező rajtad meg látszik hogy a külsőbe vagy szerelmes inkább te gondolj bele ebbe.Amúgy én nekem nem lesz nagy cucc megöregedni azért mert sosem volt se hosszú lábam mivel alacsony vagyok. Sem dús hajam sőt időnként hullik is és a vékonyság is inkább normálsúly amit tartani kell. Minden kornak megvan a maga szépsége.A nyugdíjas létnek is inkább az egészségre érdemes odafigyelni hogy ne a betegségekkel menjen el a kor meg egyéb fájdalmakkal.De nincs is kényelmesebb mint egy jó karban lévő nyugdíjasnak lenni. Addig az ember csak kínlódik konkrétan suli,munkahely meg párkapcsolati,családi ügyekkel.
2016. ápr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!