Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz-e, hogy a világ legbutább...

Igaz-e, hogy a világ legbutább emberének 2 lett az iq tesztje? És ha igen, erről hol találok cikket? Linkeket várok

Figyelt kérdés
Barinőm mesélte ezt

2016. ápr. 2. 12:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Mi tart vissza attól, hogy rákeress?
2016. ápr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Istenem,úgy utálom az ilyen egoista válaszolókat.

1.már kerestem,de nem találtam.

2.a gyakori kérdések erre vannak

3.volt már ilyesmi kérdésem,nem találtam róla semmit,de gyakorin adtak linket

2016. ápr. 2. 13:03
 3/12 Blade Bone ***** válasza:
96%
Szerintem ez nem igaz.. A legbutább ember a földön, nyilván nem is lenne képes egy ilyen teszt kitöltésére és ezt tudva, nem lehet 2-es iq-val nála butább. Egyébként szerintem ez az iq dolog, egy nagy vicc.. Hiszen aggyal rendelkező élőlényekre gondolunk, mikor azt mondjuk, hogy ember. Az agyunknak hála képesek vagyunk arra, hogy megtanuljunk bármit, leutánozzunk másokat és kitaláljunk teljesen új dolgokat.. Ezek nem köthetők össze semmilyen iq teszttel, mert a tudásunk mértékét a társadalom generálja, ha nem lenne szinthez kötve a létformánk, mindenki azzal foglalkozhatna, amit igazán szeret. Példaként én simán eléldegélnék a természetben, de mivel korlátoz a társadalom, nem tehetem azt, amit igazán szeretnék, mert meg kell élni valamiből, pénzből.. Nem lehet sajnos csak úgy belevágni ma semmibe, mindenhez engedélyek kellenek, pénz, máskülönben semmit nem érsz. Bocsi hogy így elkalandoztam. :)
2016. ápr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Azt mondta a barim,hogy rárögzítettek a fejére valami drótokat,és így. Vizsgálták az agyát,és így kijött. (Ilyen drótok léteznek,már tv-ben láttam is ilyet beszélni nem tudó kisbabákon)

Azt is mondta,hogy a gyerek fogyatékos,az anyja a terhesség alatt drogozott,szülés előtt pedig beheroinozta magát.hogy ne fájjon a szülés.

Az ember egyébként nem tud nyelni,csak feküdni tud,és beszélni sem beszél. Az agya pedig 2-szer kisebb,mint egy átlag emberé.

2016. ápr. 2. 19:44
 5/12 Blade Bone ***** válasza:
Aha, hát akkor ez már azért elég durva, hiszen fogyatékosságról van szó. Valószínűleg nem is az iq szintjét mérhették, hanem csupán az agyi aktivitását, hogy működik e egyáltalán vagy ilyesmi. De nagyon durva tényleg. :/ Régebben olvastam hasonló esetekről, ahol a terhes nők szándékosan okoztak saját maguknak fájdalmakat, hogy fogyatékos gyermeket hozzanak majd világra, aki után több pénzt vehetnek fel.. Nagyon kiábrándító, ahogy sokan gyermekeik hátrányosságából fakadóan szeretnének pénzhez jutni, ezekből is látszik, mennyire hatalmas különbség van ember és ember közt, és a társadalmak közt, hiszen egy működő képes rendszer, nem hagyhatna ilyen szörnyű dolgokhoz vezető egyezményeket maga után. :/
2016. ápr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Az aki a pénzt adja,az tényleg nem tehet ezért semmit...illetve igen!

Tanultuk,hogy a drog néhány hétig kimutatható!

Mert aki szeretetből kívánt gyereket,de fogyatékos lett neki,és felneveli,annak tényleg jár a pénz. De aki nem drogozott,véletlenül lett neki ilyen,de csak a pénz miatt tartották meg,azokat tényleg nem lehet kiszűrni):

2016. ápr. 3. 07:30
 7/12 Blade Bone ***** válasza:
Igen, mondjuk ez igaz, hogy lehetetlen kiszűrni az ilyesmit, viszont persze sok országban megtudják állapítani, hogy beteg lesz e a születendő gyermek, vagy sem. Igazából így csak is a szülőkön múlik a dolog, hogy vállalják e majd.. Te amúgy mit gondolsz arról, mikor valaki nem vállalja a gyermekét, mert megállapítottan fogyatékkal születne?
2016. ápr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Bocsi,hogy most írok,lassú volt a telóm,meg nem igen értem rá,sok volt a leckém,és a tanulni valóm(6.-os vagyok)

Nem ítélem el. Tisztelem azokat,akik megtartják,de azokat is,akik nem.

Hatalmas lemondás. Rámehet az élete. Ha esetleg a 2.gyereke egészségesen születik meg,nem tud rá már úgy nézni,mint ha az első is egészséges lett volna. Ja,és a szülei,párja,barárai,anyósa,apósa szemébe is máshogy néz. Az is lehet,hogy emiatt elválnak. Én ezért tisztelem őket,mert hatalmas változáson mennek keresztül.

2016. ápr. 9. 08:51
 9/12 Blade Bone ***** válasza:
Semmi gond, a fontos dolgok előbbre valóak nálam is, mint ide feljárkálni. Egyébként teljesen egyetértek, mindkét oldal tiszteletet érdemel mert valóban embertpróbáló körülmények ezek, amelyek igen, a család többi tagjára is ugyanúgy kihatnak.. Na és sikerült megtalálni azt a cikket amúgy?
2016. ápr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem,sajnos nem):
2016. ápr. 10. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!