Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek meg kell változnom?

Szerintetek meg kell változnom?

Figyelt kérdés
Mostanába sokan mondják nekem hogy a szüleim pénzére verem magam meg csak a luxus meg csak a márkára adok meg hasonló szövegek de ezt csak akkor mondják nekem ha vki mérges rám de amúgy nem.De persze magamat kívűlről nem látom és nemhiszem hogy nagyképű lennék vagy lehet irigyek arra hogy úgymond jól állunk vagy nemtudom.Én egyébként sokat szoktam segíteni másokon és megértő személyiség vagyok de néha lehet túl kedves vagyok és ezt páran szerintem kihasználják meg páran mondják azt is hogy befolyásolnak.Meg az a baj hogy még mindíg nincs konkrét élet célom ami persze nemjó és nemtudom hogy hogyan vagy hol találjam meg a célomat.A lényeg az hogy most nemtudom mit tegyek és hogy megváltozak e és ha igen akkor hogy.

2016. ápr. 3. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? ha túl vagy már a húszon akkor felesleges kacérkodni a "menő cuccaiddal", mert a kisugárzásod 100 méterről elárulja, hogy egy meglett, dolgozó embertől távol állsz személyiségileg. szüleid pénzén nem élősködni és villogni kéne, hanem tisztelni őket azért, hogy a segged alá teszik úgy is, ha nem teszel érte semmit. keress valami munkát, ami 1 fokkal jobb a sz@rnál és utána tudsz előrébb lépni. nem hiszem, hogy irigységből mondják. lehet irigyek, de nem arra, hogy jól éltek, hanem hogy te nem teszel semmit és pénzt kapsz. csak valamikor egy normális ember elkerül otthonról és aki ajándékba kapja a slusszkulcsot az nem is fogja megbecsülni a pénzt.. ezt tapasztalat. majd, ha megtudod mit jelent megdolgozni egy ájfonért és össze töröd részegen, akkor gondolkozhatsz anyádék mit adtak neked, te meg azt hiszed téged irigyelnek. szerintem legyél kicsit szerényebb és állj a sarkadra, tűzz ki valami célt, hogy fél éven belül 100 ezer forintot akarsz félre rakni vagy valami
2016. ápr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ sokat segített!

Amúgy 19 leszek majd.

2016. ápr. 3. 22:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha csak akkor mondják ezt, amikor mérgesek rád, akkor az irigység beszél belőlük. Ha te nem erzed ugy, hogy kérkedsz a márkás cuccaiddal, meg felvágsz velük, akkor nem hiszem, hogy törődnöd kéne a rosszindulatú emberekkel. Sokan azert is megszólnak egy fiatalt, ha képeket rak fel arról, hol voltak nyaralni...és mindezt csak azért, mert ők nem tehetik meg. ne vedd magadra az ilyen beszólásokat, csak azért mert neked egy kicsit többre futja, még nem kell rosszul érezned magad:) És legyél nyugodtan határozottabb, ha valakinek nem tetszik, az meg az ő baja:)
2016. ápr. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!