Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az lehetséges h hiányzik a...

Az lehetséges h hiányzik a "pörgés"és nem érzem jól magam otthon? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan akinek az hiányzik h állandóan csináljon valamit?Én régebben hajón dolgoztam és voltam Ausztriában is fél évet,viszont amióta hazajöttem egyszerűen nem találom a helyemet..

2016. ápr. 3. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem a pörgés kérdése,még ha otthon nincs is munkád.

Azért a hajón és a határon túl teljesen más az emberek felfogássa,mentalitása mint az otthoniaké.Szerintem valójában az hiányzik nem a pörgés.

2016. ápr. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem vagy egyedül. Főleg, ha békés, csendes körülmények közt laksz. Na akkor hiányzik a pörgés.


Azért nem tudnék egy békés, csendes faluba költözni, mert néhány óra múlva hiányzik a Körtér zaja, forgalma...

2016. ápr. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogynem, sport! Sportolni kell! Én is folyton ezt teszem, ez foglal le, vagy önmagam képzése, könyvek olvasása, bármi ami elörébb visz.
2016. ápr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló eltaláltad,csendes körülmények között lakom..Persze az elején még máshol dolgoztam hiányzott az otthon,nyugalom..de megerősödtem igaz h volt sírás, is az elején meg honvágy.Mintha valamin átestem volna és a nyugalom már unalmas..köszönöm a válaszokat.
2016. ápr. 4. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!