Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Neked mennyire jó/rossz az...

Neked mennyire jó/rossz az emlékező tehetségetek?

Figyelt kérdés

Érdekelne,hogy mennyire tudsz visszaemlékezni,ez nehéz vagy csak úgy jön,mennyire emlékszel az adott dologról és ehhez hasonlók.Ha gondolod sztorit is irhatsz.

Azt,hogy hány éves vagy illetve,hogy ez hány éve volt,mellékeld légyszives.



2016. ápr. 3. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

15-20 vagy még régebben, egész kisgyerekkoromban látott filmekből, rajzfilmekből tisztán emlékszem zenékre, beszédhangokra, hogy mai műveltségemmel sokszor már be is tudom azonosítani a szinkronszínészt. A képek is megmaradnak, bár visszanézve sok esetben tapasztalom, hogy tükörképesen.

Viszont azt nem biztos, hogy meg tudom mondani, tegnap mit ebédeltem.

31 vagyok.

2016. ápr. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletes a memóriám minden esetben!

Néha elmesélek barátomnak 1-1 megtörtént sztorit(amit együtt éltünk át) és ő is emlékszik az alaptörténetre ,de a nagyon részletekre nem és ezt furcsállom is (nem csak nála ,minden embernél/ hisz megtörtént vele/ átélte)!

Én amit átélek ,mindent feltudok lapozni a memóriámból, legyen az rossz vagy jó!


Sőt ,a névmemóriám egyszerűen csodálatos! (Olyan emberek nevére emlékszem akiket pl. csak facebook-on láttam ,de tökéletesen tudom párosítani a nevet az arccal)!

Sztorit nem írok ,mert akkor itt ülnék szerintem órákat...


Mondom ezt úgy ,hogy időnként hozzányúlok a Cannabis-hoz!(Nem is értem ,de a rövidtávú memóriám kis mértékben már nem az igazi ,de a hosszútávú emlékezetem tökéletes)!


24/f

2016. ápr. 4. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, miről van szó.

Neveket és arcokat egyszerűen nem tudok megjegyezni/összepárosítani (de inkább a felismeréssel van gond, vagy nem is tudom), viszont szerencsére egyéb dolgokra kifejezetten jól emlékszem (szakmai-, munkaügyi dolgok, események, dátumok, stb.)

2016. ápr. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
van olyan órám, hogy még a részletekre is tökéletesen, viszont általában alig emlékszek dolgokra. sokszor még az adott szó se jut eszembe amit kiakarok mondani
2016. ápr. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!