Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kb. milyen magas leszek?

Menta750 kérdése:

Kb. milyen magas leszek?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, 177cm. Osztályomba én vagyok az egyik legmagasabb.


Apa 178cm, Anya 167cm.


Van erre valamit mód, ahogy kilehet számolni? Csak saccra, hogy körülbelül mennyi. Szeretnék minimum 180 lenni, de 185-el már teljesen meglennék elégedve.


Előre is köszi !! :D



#magas-magasság-testmagasság-apa-anya-legmagasabb-növés-iskola-osztály
2016. ápr. 5. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Az elég fontos ilyen téren hogy fiú vagy e vagy lány, mert a fiúk általában ilyen korban nyúlnak meg nagyon. A lányok viszont ekkor már nem nőnek sokat. De mindenki más, mindig vannak kivételek, ez csak általános. Fiúként lehetsz még 185 szerintem, lányként szerintem 180 se lesz meg, de minden lehet mint már mondtam.
2016. ápr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező fiú!

Az én apukám 178, anyukám 174 centi, én 184 cm lettem. A sportorvosom csinált anno valami csonttal kapcsolatos vizsgálatot, ott úgy gondolták, hogy 176 centi körül leszek majd. Nem jött be. 19/L

2016. ápr. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Itt van egy grafikon amerikai fiúkról:


[link]


Ez alapján aki 15 évesen 177 cm, átlagosan 183-184 köré növi ki magát. Azt persze nem részletezi, hogy mekkora szórással, de ennél jobb becsléssel senki nem fog tudni szolgálni.

2016. ápr. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az érdekesség kedvéért belinkelem ugyanezt lány változatban, amin látszik, hogy nagy átlagban mennyivel előbb érik el végleges magasságukat:


[link]

2016. ápr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ! :D

Mellesleg elfelejtettem írni, de igen, fiú vagyok. :DD

2016. ápr. 6. 16:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor én? XD 183 cm vagyok. Már a rokonok közül mindenkivel egyenlő magasságba vagyok vagy már a legtöbbet el is hagytam! Szerinted a 160 cm-es nagymamám mellett hogy nézhetek ki? :D 14/F
2016. ápr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!