Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Marilyn Mansont miért tartják...

Marilyn Mansont miért tartják gonosznak, sátánistának, mikor nem az, hanem ateista? Aki Mansont szereti, és hallgatja, az nem lehet keresztény, vagy az már egyből pokolra jut vagy mi van? :DD

Figyelt kérdés
Csak hogy tisztázzuk: Nem náci, és nem is sátánista, csak szereti idegesíteni, akik mindig beszólnak neki ezért azért. A megjelenése olyan, hogy egyeseket zavar, de enélkül ő már nem Manson lenne. Nézz meg néhány interjút tőle, és meglátod hogy nagyon intelligens ember. A zenéje meg fenomenális, egyszerűen egyedi amit csinál.
2016. ápr. 5. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon sok embernek abból hogy például egy videóklip fekete-fehér, egyből az jön le hogy valami sátánista dolog. Tapasztalatból mondom, a családom is ilyen sajnos. Mansonnak meg azért elég kemény klipjei vannak... egyébként én is hívő vagyok, de nagyon bírom a zenéjét:D
2016. ápr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudd meg, hogy az átlagember csőlátó. Kigondol magának egy világnézetet, és nem akar azon túl látni. Én nem szeretem Mansont, mert nem jön be a stílusa, de ettől még nem gondolom, hogy a pokolra jut. (Nem is hiszek a pokolban.) Viszont sok bigott hívő úgy van vele, hogy amit nem ismer, az csak rossz lehet.
2016. ápr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, nem ateista. A könyvében pl. azt írja hogy annyira sátánista, amennyire keresztény. LaVey úgy tudom tiszteletbeli sátánistának avatta, de Istenben hisz, csak másként gondolkodik róla mint a keresztények. Egyik szövegében is bent van:

"I never really hated a one true god

but the god of the people I hated"

2016. ápr. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 világvége1 ***** válasza:
100%
Nem jut pokolra senki azért, mert M.M-t hallgat. Az jut pokolra, aki vétkezik.
2020. jún. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 8 évig katolikus suliba jártam, ebből legalább 2 évig a tolltartómban volt egy kép az egész bandáról. Senkit sem zavart.
2020. jún. 6. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!