Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt olyan emberek...

Vannak itt olyan emberek akiket hidegen hagy a gyerekbántalmazás?

Figyelt kérdés
Azaz nem sírnak a hírén,nem lesznek idegesek ,nem sajnálják őket.
2016. ápr. 6. 05:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Hát akkor annak nincs szíve . Én nagyon sajnálom azokat a gyerekeket. És azokat is akit a suliba bántanak lányok fiúk ..
2016. ápr. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Kései Sirató ***** válasza:
69%
Általában mindenkit felbosszant, felzaklat egy-egy ilyen hír. Engem nagyon. Gyerekbántalmazásért halálbüntetést kellene adni szerintem.
2016. ápr. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Akit hidegen hagy ártatlan emberek bántalmazása, pláne gyerekeké, azoknak az elméjében valami nagyon nincs rendben.

Ettől persze nem kell napokon át sírni, meg összeomolni egy tragikus hírtől, de az, hogy valaki teljes közönnyel fogadja, na, ott már valami nincs rendben.

2016. ápr. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%

Én nem szeretem a gyerekeket, sosem szerettem.

Viszont ők ha nem is mindenképpen ártatlanok, de védtelenek. Aki pedig védteleneket bánt, az egy gyáva, gyenge alak, aki nem tud másképpen erősnek mutatkozni, minthogy nála gyengébbeket bánt.

Szóval a gyereket még akkor is sajnálom, ha nem szeretem őket és nem is akarok gyereket. Az ilyen patkány meg élve ássa el magát, aki ilyenre vetemedik.

2016. ápr. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Akiket hidegen hagy az emberek, plàne a védtelen gyerekek és nők kínzása, az szociopata. Nyilván nem kell órákig sírni, ha az ember ilyet hall, de aki egyáltalán nem érez sajnálatos, az szellemileg beteg ember.
2016. ápr. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
A hírén nem sírok, ha nem tudok tenni semmit akkor nem rágom magam miatta.
2016. ápr. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
Termèaztesen igen. Pl tudom hogy Afrikában vannak gyerekkatonák de napról napra lesz*rom ès semmit nem teszek ellene, ìgy aztán álszent volna állìtani hogy èrdekel miközben a gyakorlqt mutatja, hogy nem. Ugyaìgy ha nálunk vervalaki gyereket... Aha csúnya dolog, megrántom a vállam ès megyek tovább. Ennyi.
2016. ápr. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Sunshinedoll ***** válasza:
57%

Persze, hogy vannak, egy halom ember elmegy az utcán a gyerekét cibáló szülő mellett, vagy tekeri hangosabbra a tévét, ha a szomszédban üvölt a gyerek, aztán elhallgattatják a lelkiismeretüket azzal a baromsággal, hogy "nem az én dolgom".

Én nem vagyok gyerekrajongó, nem tudok a gyerekekkel mit kezdeni, kényelmetlenül érzem magam velük, nem is szeretnék saját gyereket, de meg verni azt, aki bántalmazza vagy nem jól neveli a gyereket.

2016. ápr. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Sunshinedoll ***** válasza:
34%
meg tudnám verni *
2016. ápr. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
36%
Mások előtt úgy tennék, mintha érdekelne, és mondanám, hogy milyen csúnya dolog, de egyébként semennyire sem hatna meg, egy idegen életének eseményei közönnyel töltenek el, csak a szeretteim és barátaim fontosak számomra.
2016. ápr. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!