Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt művészlelkű emberek?

Vannak itt művészlelkű emberek?

Figyelt kérdés
Leírnátok, milyenek vagytok?
2016. ápr. 6. 13:17
 1/8 anonim válasza:
Mi számít művészlelkűnek?
2016. ápr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ki*
2016. ápr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nyitott a meghatározás. Nem ragaszkodom a sajátomhoz.
2016. ápr. 6. 14:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem szeretem azt a kifejezést. Művészettel foglalkozom gyakorlatban és elméletben, de ez a kifejezés, mintha olyanoktól származna, akik nem értenek hozzá.
2016. ápr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám hogy művészlelkű, mert fenntartásaim vannak a fogalommal kapcsolatban, de a képzőművészet több ágát gyakorlom már pár éve komolyabban, ezzel is szeretnék foglalkozni. Amúgy személyiségileg félig sztereotíp "művész" vagyok, félig meg nem. Nem mondanám azt se hogy művész vagyok, mert szerintem ezt az ember nem mondja csak úgy magáról, azt ki kell érdemelni.
2016. ápr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi koromtól kezdve szeretek novellákat írni, imádok alkotni, úgyhogy azt hiszem művészlelkűnek mondhatom magam.

Ennek ellenére egyáltalán nem tartom magam különc embernek.

Oké, tény, hogy elég álmodozó típus vagyok és olykor hajlamos vagyok elfeledkezni magamról és bambán ábrándozni mindenféléről (akár nyílt utcán is), de itt kábé ki is fújt a dolog.

Vannak barátaim, szeretek eljárni szórakozni, bulizni. Ugyanúgy tudok értékelni egy hangos és dögös rockkoncertet (amit végigugrálhatok és énekelhetek), mint mondjuk egy nyugis, esti borozgatást a barátaimmal, ahol kitárgyaljuk egymás búját-baját, és az élet nagy dolgait.

A zenei és filmes ízlésem szintén nem túl extrém, megvan a magam stílusa és a magam kedvencei.

Sokszor eléggé gyereklelkű vagyok, ezért gyakran kell velem kicsit "anyáskodóan/apáskodóan" viselkedni, de ezt szerencsére a barátaim is elfogadták, szóval ebben számíthatok rájuk :D De persze csak akkor vagyok ilyen, ha a helyzet megengedi.

Most így hirtelen ennyit tudtam magamról elmondani, ha szeretnél még valamit tudni, akkor kérdezz bátran! :D

2016. ápr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves négyes, örülök, hogy leírtad a véleményedet. Ha nem baj, nem veszem magamra. Nyilván, írhattam volna cirádás meghatározásokat, hogy ilyen-olyan amolyan, és akkor senki nem válaszolt volna.
2016. ápr. 7. 07:59
 8/8 A kérdező kommentje:
Többieknek ment a zöld kéz :)
2016. ápr. 7. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!